08.03.2017
20:00

Miejsce
CKE Stara Rzeźnia

Wstęp
120zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Smolik & Kev Fox

Smolik & Kev Fox
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Smolik & Kev Fox

Kochani… ;) Smolik i Kev Fox – koncert w Starej Rzeźni, w dzień kobiet 8 marca. Serdecznie zapraszamy, na ten wyjątkowy wieczór… A żeby tego było mało na początek marca zapowiadana jest premiera nowego singla, który będzie zapowiedzią kolejnej pełnej płyty tego znakomitego duetu. Szczecinianie – jako jedni z pierwszych będą mieli okazję przekonać się jak nowy utwór brzmi w wersji Live !! 

Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania muzycznych granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika - znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa - brytyjskiego songwrittera.Obecnie SMOLIK // KEV FOX to jeden z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Ich pierwszy singiel Run przez wielu uznawany jest jako utwór roku. Kolejne single to Mind The Bright Lights oraz Regretfully Yours z gościnnym udziałem Y (Bokka). 
W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii. 

RUN videoclip - https://www.youtube.com/watch?v=6BJ9IQl6f6Y

Bilety 120 zł dostępne na bilety fm i w Kubryku Literackim

autor zdjecia: Wojtek Dobrogojski

CKE Stara Rzeźnia

CKE Stara Rzeźnia

ul. Tadeusza Wendy 14, 70-655 Szczecin (Łasztownia)

91 822 84 08
stararzeznia@csl.eu
http://stararzeznia.szczecin.pl/