10.11.2017
20:00

Miejsce
CKE Stara Rzeźnia

Wstęp
70/89zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Smolik & Kev Fox

Smolik & Kev Fox
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Smolik & Kev Fox

Po wspaniałym, pełnym emocji i elektryzujących muzycznych doznań marcowym koncercie w Starej Rzeźni, Smolik i Kev Fox wracają do naszego miasta!

Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania muzycznych granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych.
Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika - znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa - brytyjskiego wokalisty, gitarzysty i kompozytora. Album SMOLIK // KEV FOX, obecnie już platynowy, to jedna z najlepiej ocenianych płyt roku, za który artyści odebrali FRYDERYKA 2016 w kategorii elektronika i alternatywa. Ich pierwszy singiel Run przez wielu uznawany jest jako utwór roku. Kolejne single to Mind The Bright Lights oraz Regretfully Yours z gościnnym udziałem Y (Bokka).

W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii. 

W lutym odbyła się sesja nagraniowa w Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel, natomiast 9 marca miała miejsce Live Sesja w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór pt. ”Queen Of Hearts”, będący zapowiedzią kolejnej pełnej płyty tego znakomitego duetu. 

bilety dostępne w serwisie bilety.fm  https://bilety.fm/pl/muzyka/2199-bilety-na-smolik-kev-fox-10-listopada-2017-o-20-00-w-starej-rzezni-w-szczecinie.html

i w Kubryku Literackim (Stara Rzeźnia) w cenie:
70 zł do 10.09.
79 zł do 10.10.
89 zł do 10.11.

Smolik & Kev Fox
CKE Stara Rzeźnia

CKE Stara Rzeźnia

ul. Tadeusza Wendy 14, 70-655 Szczecin (Łasztownia)

91 822 84 08
stararzeznia@csl.eu
http://stararzeznia.szczecin.pl/