06.05.2019
20:00

Miejsce
13muz

Wstęp
wolny

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Inspektor Jass na tropie - Paweł Grzesiuk

Inspektor Jass na tropie - Paweł Grzesiuk
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Inspektor Jass na tropie, czyli Jazz z historią w tle
Gość specjalny - Paweł Grzesiuk 

Tym razem na scenie sali kominkowej szczecińskich 13 Muz zagości jeden z najaktywniejszych muzyków związanych ze środowiskiem jazzowym naszego miasta. Będzie nim znany ze współpracy przy wielu inicjatywach muzycznych basista Paweł Grzesiuk.

Artysta do wykonania specjalnie przygotowanego programu postanowił zaprosić do swojego projektu znakomitych artystów. Już w najbliższy pierwszy poniedziałek miesiąca scenę podzielą z nim Przemysław Raminiak – instrumenty klawiszowe oraz Cezary Konrad – perkusja.

Paweł Grzesiuk – szczeciński gitarzysta basowy, kontrabasista, pedagog, absolwent edukacji artystycznej na Uniwersytecie Szczecińskim. Laureat I miejsca Małych Zmagań Jazzowych w Szczecinie w roku 2005. Występował na jednej scenie z wieloma artystami, jak mi.in. z Grzegorzem Turnauem, Miką Urbaniak, Urszulą Dudziak, Adamem Bałdychem, Cezarym Konradem, Rafałem Stępniem, Pawłem Tomaszewskim, Denzelem. Na co dzień współpracuje z muzykami szczecińskiej sceny muzycznej oraz bierze udział w wielu projektach muzycznych i teatralnych.

Koordynator: Tomasz Licak

Inspektor Jass na tropie - Paweł Grzesiuk
13muz

13muz

pl. Żołnierza Polskiego 2, 70-551 Szczecin

91 43 47 173, 502 383 070
j.janiszewski@13muz.eu
www.13muz.eu