22.10.2018
19:30

Miejsce
Teatr Polski

Wstęp
80zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Krzysztof Daukszewicz "Nareszcie w Dudapeszcie... ciąg dalszy"

Krzysztof Daukszewicz  "Nareszcie w Dudapeszcie... ciąg dalszy"
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

„Nareszcie w Dudapeszcie... ciąg dalszy" – najnowszy program Krzysztofa Daukszewicza w Szczecinie.
(Duża Scena)

„Nareszcie w Dudapeszcie" to najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.

Krzysztof Daukszewicz urodził się 30 października 1947 roku w Wichrówie. Jest satyrykiem, felietonistą, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem. Działalność estradową artysta rozpoczął w 1975 r. Pełnił wtedy funkcję dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie oraz współtworzył kabaret Gwuść. Już w 1976 r. satyryk otrzymał drugą nagrodę na I Biesiadzie Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim za swój autorski program „Dookoła Wojtek", a zaledwie rok później otrzymał nagrodę Złote Rogi Kozicy na przeglądzie kabaretów w Zakopanem.

Bilety na wydarzenie w cenie 80 zł można nabyć:
- w punkcie obsługi klienta bilety.fm (Zamek Książąt Pomorskich, ul. Korsarzy 34, Mały Dziedziniec, wejście "I", tel. 91 886 07 21, czynne: pn.-pt. 10:00 – 18:00)
- w kasie Teatru Polskiego w Szczecinie

Krzysztof Daukszewicz  "Nareszcie w Dudapeszcie... ciąg dalszy"
Teatr Polski

Teatr Polski

ul. Swarożyca 5, 71-601 Szczecin

Biuro Organizacji Widowni: 91 433 66 66
bow@teatrpolski.eu
www.teatrpolski.szczecin.pl