15.09.2017
19:00

Miejsce
Scena na Łasztowni Teatru Polskiego

Wstęp
80/130zł

Kategoria
Spektakl gościnny

Pełna kultura

Przebój Sezonu

Przebój Sezonu
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

spektakl pt. "Przebój Sezonu".
Gwiazdorska obsada: Ewa Kuklińska, Olga Borys, Maciej Damięcki, Andrzej Beja-Zaborski
reżyseria: Krzysztof Jaroszyński

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor - celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę - sekretarkę. I chociaż żona romansuje z jego impresariem, który w dodatku oszukuje go w rozliczeniach, a asystentka z trudem znosi nieustanne do niej zaloty Mistrza, to jego życie wydaje  się bajką... do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia. Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, prócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. 

Nie jest to żaden groźny przestępca - to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowy pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka - Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan, w który nieświadomie wciąga resztę domowników, a nawet samego Mistrza. To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektary Twojej kariery. 

To przedstawienie o tym, że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości. Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania. Nawet się nie spodziewasz... JAKIE!!!!

Przebój Sezonu
Scena na Łasztowni Teatru Polskiego

Scena na Łasztowni Teatru Polskiego

ul. Energetyków 40, Szczecin

91 433 00 90
teatr@teatrpolski.eu
http://teatrpolski.eu/