09.04.2017
19:00

Miejsce
Teatr Lalek Pleciuga

Wstęp
odwołany

Kategoria
Spektakl gościnny

Pełna kultura

Przebój Sezonu - spektakl odwołany

Przebój Sezonu - spektakl odwołany
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

UWAGA - spektakl odwołany!

 

Teatr " Pleciuga" zaprasza na  spektakl pt. "Przebój Sezonu".
Gwiazdorska obsada: Olga Borys, Elżbieta Zającówna, Dariusz Kordek, Artur Dziurman.  
reżyseria: Krzysztof Jaroszyński

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor - celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę - sekretarkę. I chociaż żona romansuje z jego impresariem, który w dodatku oszukuje go w rozliczeniach, a asystentka z trudem znosi nieustanne do niej zaloty Mistrza, to jego życie wydaje  się bajką... do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia. Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, prócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. 

Nie jest to żaden groźny przestępca - to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowy pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka - Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan, w który nieświadomie wciąga resztę domowników, a nawet samego Mistrza. To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektary Twojej kariery. 

To przedstawienie o tym, że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości. Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania. Nawet się nie spodziewasz... JAKIE!!!!

Przebój Sezonu - spektakl odwołany
Teatr Lalek Pleciuga

Teatr Lalek Pleciuga

pl. Teatralny 1, 71-407 Szczecin

Biuro Obsługi Widzów: tel. 91 433 58 04, 91 44 55 111
widz@pleciuga.pl
www.pleciuga.pl