27.04.2017
19:00

Miejsce
Browar Polski

Wstęp
wolny

Kategoria
Muzyczne

Klubowe granie

Romantyczna kolacja przy muzyce na żywo

Romantyczna kolacja przy muzyce na żywo
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Romantyczna kolacja przy muzyce na żywo.
We wtorki, środy i czwartki zapraszamy na pyszną kolację przy świecach i muzyce na żywo, granej przez naszych szczecińskich muzyków (najczęściej są to dźwięki fortepianu, ale również innych instrumentów jak skrzypce czy saksofon)

29,30. marca., 05,12,20,26,27.kwietnia
Tego wieczoru zagra Barbara Rudzińska i Marek Kwarta

Basia o sobie: wszystko na czym zależy mi teraz, w dorosłym życiu zaczęło się od lat wczesnoszkolnych. Zaczęłam od fortepianu klasycznego, a obecnie gram na saksofonie jazz. Czasami wystarczy jedna chwila, by zmienić całe swoje życie. Wiem coś o tym. Kilka niezapomnianych dźwięków na koncercie saksofonowym i obrót życia o 180 stopni. Obecnie jestem w klasie dyplomowej ZSM II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w klasie saksofonu jazzowego oraz kontynuuję studia na Akademii Sztuki w Szczecinie na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej ze specjalizacją saksofon jazzowy i dyrygentura chóralna. Jestem członkiem Pomeranian Youth Big Band, który połączył siły z Big Bandem Akademii Sztuki pod dyrekcją Tomasza Licaka. Dzięki licznym koncertom z Big Bandami miałam przyjemność występować m.in. z: Michałem Grobelnym, Jolantą Szczepaniak, Ireneuszem Budnym, Piotrem Rutkowskim, Krzysztofem Ciesielskim, Krzysztofem Baranowskim i Krzysztofem Niewirowskim (Tea Time Boogie). Razem z Big Bandem Akademii Sztuki nagraliśmy w Centrum Przemysłów Kreatywnych kilka utworów. Występowałam m.in. w: Zamku Książąt Pomorskich, Rockerze, Trafo, Starej Rzeźni, na Betonowcu, Pauzie, Niemczech (Greifswald). W saksofonie uwielbiam głębokie, ciepłe brzmienie, które jednym dźwiękiem zaczaruje każdego, tak, jak mnie!

Marek o sobie: Nazywam się Marek Kwarta pochodzę z okolic trójmiasta. Skończyłem szkołę muzyczną w klasie fortepianu. Jestem laureatem gitarowych konkursów muzycznych m.in. Wojewódzkiego konkursu muzyki gitarowej w Gdańsku (2 miejsce), czy konkursu "Odkrywamy talenty na Pomorzu" (finalista) w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Gram w zespołach big bandowych i muzyki rozrywkowej (Władysławowo, Gdynia, Szczecin). Występuję także jako akompaniator chóralny na fortepianie. Obecnie studiuję edukację muzyczną i fortepian jazzowy w Akademii Sztuki w Szczecinie.

28. marca., 04,11,13,18,19,25.kwietnia
Tego wieczoru zagra Alex Marek.

Alex - to uczeń szkoły muzycznej 2 stopnia wydziału instrumentalistyki jazzowej w klasie fortepianu. Uczestnik konkursów muzycznych i warsztatów ze znanymi jazzmanami.

Romantyczna kolacja przy muzyce na żywo
Browar Polski

Browar Polski

ul. Dworcowa 20, 70-950 Szczecin

tel: 666 21 91 53 menedżer lokalu
info@browarpolski.com.pl
http://www.browarpolski.com.pl