21.04.2018
19:00

Miejsce
Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Wstęp
30zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Z Miłosz-ci do muzyki

Z Miłosz-ci do muzyki
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Z Miłosz-ci do muzyki 

Recital prezentujący dokonania i muzyczne inspiracje kierownika muzycznego Teatru Rozmaitości GWITAJCIE – Miłosza Wojciechowskiego. Koncert ten zabierze nas w dźwiękową podróż po rozmaitych artystycznych ścieżkach, zawierać będzie także autorskie utwory – niektóre wykonane na scenie po raz pierwszy.

Miłosz Wojciechowski to absolwent Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej Uniwersytetu Szczecińskiego, oraz Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja: publicystyka kulturalna).

Instrumentalista, wokalista, kompozytor i aranżer. Umiejętność gry na instrumentach klawiszowych, gitarze, gitarze basowej, harmonijce ustnej (w tej chwili próbuję okiełznać jeszcze jeden instrument — saksofon altowy). Opanowany warsztat aranżacji i transkrypcji, niezależnie od rodzaju aparatu wykonawczego. Bogate doświadczenie sceniczne i estradowe o szerokim spektrum zainteresowań (od akompaniatora do wodzireja; od tancbud do sal koncertowych; od disco polo do Rachmaninowa; itd…). Zróżnicowany repertuar i możliwości wykonawcze (fortepian + śpiew, gitara + śpiew, fortepian solo, gitara rytmiczna i wiodąca, itp.).

Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Al. Bohaterów Warszawy 15-16, 70-370 Szczecin

501 126 414
j.gwit@teatrgwitajcie.pl
www.teatrgwitajcie.pl