20.05.2017
20:30

Miejsce
Klub Storrady - Domek Grabarza

Wstęp
15zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

ARRM & LiN

ARRM & LiN
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

ARRM & LiN – cykl Tego Słucham
Psychodelicznie i gitarowo w Domku Grabarza

Cykl Tego Słucham zaprasza na kolejne spotkanie z muzyką psychodeliczną. W sobotę 20 maja w Domku Grabarza zagra rozchwytywana formacja ARRM oraz przedstawiciele gorzowskiej alternatywy, zespół LiN.
ARRM jest obecnie jednym z najbardziej wychwalanych polskich składów z kręgów muzyki psychodelicznej, za sprawą świetnie przyjętego krążka „ARRM” z końcówki 2016 roku, wydanego przez Instant Classic. Równie dobrą prasą cieszy się drugie, tegoroczne wydawnictwo, czyli split ARRM/Lonker See - także wydany przez krakowską oficynę. 

ARRM to instrumentalny projekt ludzi związanych min. z zespołami Thaw, Furia, 52um, Sun For Miles czy  Mentor... Stylistycznie ociera się o ścieżki dźwiękowe filmów Lyncha czy Jarmuscha, prezentując klimatyczną, gitarową psychodelę naszpikowaną dziesiątkami powtórzeń. 

LiN to nowy, gorzowski zespół grający muzykę elektroniczno-rockową kojarzoną z dokonaniami zespołów Battles, Falarek Band czy Yesayer. Obecnie LiN to trio, w którym znajdziemy perkusję, wokale, dwie gitary elektryczne, syntezatory i samplery.
Koncert będzie kolejną odsłoną cyklu Tego Słucham organizowanego w Domku Grabarza przez portal TegoSlucham.pl oraz Klub Storrady.

Muzyka: 
https://youtu.be/O-KR0zIYIO0
https://youtu.be/hQCzrdI6CCo
https://youtu.be/geAYm6tn9p8
https://youtu.be/K7kABC97vXg
https://arrm.bandcamp.com

Klub Storrady - Domek Grabarza

Klub Storrady - Domek Grabarza

ul. Storrady-Świętosławy 2 71-602 Szczecin

91 489 49 09, 665 420 764
kontakt@storrady.org
http://storrady.org