26.05.2017
18:00

Miejsce
Na mieście

Wstęp
płatny

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Taco Hemingway, The Dumplings, Mesajah - JuweSzczecin '17

Taco Hemingway, The Dumplings, Mesajah - JuweSzczecin '17
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Taco Hemingway / The Dumplings / Mesajah | JuweSzczecin '17
Miejsce: Stadion Miejski im. Floriana Krygiera 
ul. karłowicza 28


Drugiego dnia na Juwenaliach czekają nas magiczne koncerty:

Taco Hemingway
youtu.be/PCQs3vSJ6xA

Muzycznie zadebiutował rapowymi nagraniami w języku angielskim, jednak uznanie przyniosła mu twórczość po polsku. Opublikowana pod koniec 2014 roku koncepcyjna, fabularna EPka “Trójkąt Warszawski”, skupiła na nim zainteresowanie publiczności, krytyków i środowiska. Idąc za ciosem, nagrał równie ciepło przyjętą EPkę “Umowa o dzieło”. Współpracuje z Asfalt Records, koncerty gra niemal wyłącznie dla pełnych sal. Taco tworzy zgrany zespół z producentem muzycznym Rumakiem (Maciej Ruszecki) oraz Łukaszem Partyką, odpowiedzialnym za sztuki wizualne.

MESAJAH
youtu.be/v-V7UoGuLMg

Mieszanka stylów i umiejętności sprawia, że twórczość prezentowana przez Mesajah nazywana jest przez krytyków nietuzinkową. Posiada on bowiem wyjątkową zdolność do wychodzenia poza ramy gatunków, czerpania z kwintesencji przeróżnych form, a także do nadawania swoim utworom potężnej mocy. Dzięki temu jest on autorem zupełnie nowej jakości na polskiej scenie muzycznej. Energia towarzysząca jego występom jest tak niesamowita, że publiczność na koncertach bawi się aż do ostatniego dźwięku. Te zdolności i wielka przebojowość zapewniły mu możliwość występów na najważniejszych imprezach muzycznych. Koncertował między innymi podczas takich festiwali jak One Love Sound Fest , Przystanek Woodstock, Ostróda Reggae Festival i wielu innych. Towarzyszył na scenie takim artystom jak: Gentleman, Shaggy, Sizzla, Junior Kelly, Stephen Marley, Wu Tang Clan, Anthony B czy Alborosie. Obecnie Mesajah pracuje nad kolejną solową płytą i nieprzerwanie koncertuje w Polsce i zagranicą.

The Dumplings
youtu.be/CxQeXltiI0o

The Dumplings tworzą 17-letnia Justyna Święs (śpiew, muzyka) i 18-latek Kuba Karaś (muzyka). Poznali się podczas konkursu piosenki i postanowili razem grać. Początkowo postawili na indie-rockowe, akustyczne piosenki, ale na dobre zawładnęła nimi elektronika. Właśnie wydali swoją debiutancką płytę "No Bad Days".

Bilety stacjonarne: <w sprzedaży od 13.05>
Bilety online: Ticketos & bilety.fm

Regulamin i więcej informacji: www.juwenalia.szczecin.pl

Otwarcie bram: 18.00
26.05.2017 // Piątek
JUWENALIA SZCZECIN

Taco Hemingway, The Dumplings, Mesajah - JuweSzczecin '17
Na mieście

Na mieście

Szczecin