27.05.2017
18:00

Miejsce
Na mieście

Wstęp
płatny

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Tede, Quebonafide, Łona/Webber... JuweSzczecin'17

Tede, Quebonafide, Łona/Webber... JuweSzczecin'17
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Tede, Quebonafide, Łona/Webber, Małpa, Solar/Białas JuweSzczecin'17

Miejsce: ul. Malczewskiego 10 Szczecin

Trzeciego dnia scenę na Juwenaliach przejmują raperzy! To bez wątpienia od lat najlepsza hip-hopowa impreza na Pomorzu Zachodnim! Zagrają dla Was:

TEDE
youtu.be/q76EfgGXvIY

Tede, właściwie Jacek Maciej Graniecki (ur. 24 lipca 1976 w Warszawie) – polski raper i producent muzyczny, a także przedsiębiorca i osobowość telewizyjna.

Działalność artystyczną prowadzi od 1994 roku. Początkowo był związany z zespołem Trzyha przekształconym w latach późniejszych w Warszafski Deszcz. Współtworzył także zespoły Bezele, Dabl Blast, Eurobiznes, Gib Gibon Skład, GTW, Jama Zła i Mop Skład. Od 2001 roku prowadzi karierę solową. Natomiast od 2003 roku występuje również pod pseudonimem DJ Buhh. W 2013 roku wraz z Dioxem i Sir Michem założył zespół pod nazwą Potwierdzone Info.

Quebonafide
youtu.be/oIWV3WKpC2U

Quebonafide, właśc. Kuba Grabowski (ur. 7 lipca 1991 w Ciechanowie), znany również jako Quebo – polski raper. Członek duetu Yochimu, który współtworzył z raperem Fuso. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak: Solar, Białas, WhiteHouse, Eripe, Te-Tris, Planet ANM, Dwa Sławy, Pawbeats, Paluch oraz Rasmentalism.

Quebonafide działał w podziemiu od 2008 wydając trzy albumy wraz z Fuso jako duet Yochimu. Rozgłos uzyskał dopiero dzięki solowemu projektowi Eklektyka który ukazał się 31 lipca 2013 roku. Zaczął się pojawiać gościnnie u coraz większej liczby raperów, a dokładnie 31 grudnia 2013 roku wraz z raperem Eripe wydał podziemną płytę Płyta roku. W 2014 Quebonafide po wystąpieniu na płycie Utopia Pawbeatsa w utworze "Euforia" odnotował duży wzrost popularności.

Łona i Webber & The Pimps
youtu.be/H-IVzFIRSVE

To projekt muzyczny, w którym do współpracy Łona zaprosił swoich przyjaciół – muzyków. Koncerty z zespołem The Pimps, to nowa jakość w poczynaniach tego młodego szczecinianina. Ten koncert to rzadka, niespotykana możliwość zapoznania się z jego najnowszą twórczością, jak również przeżycia na nowo dotychczasowych jego dokonań w nowych kompozycjach i aranżacjach z charakterystyczną dla tego zespołu energią. O sile tego zespołu stanowią również jego młodzi i zdolni muzycy w składzie: Jose Manuel Alban Juarez (perkusja),Daniel Popiałkiewicz (gitara), Michał Kowalski (intrumenty klawiszowe), Maciej Kałka (bas).

Łukasz "Małpa" Małkiewicz 
youtu.be/f_6UKzZqb5w

Łukasz Małkiewicz (ur. 1985) - mieszkaniec i miłośnik Torunia, raper, członek zespołu Proximite. 15 listopada 2009 ukazała sie pierwsza solowa płyta Małpy zatytułowana "Kilka numerów o czymś" Na mikrofonach pojawili się Jinx (z którym Małpa współtworzy Proximite) oraz Wergawer. Bity zrobili: Dj Ike, Joter, Returners, Artem, 2sty, Expe, Amonn, Czarlson, Bartas, Kazzam i Poka, a swój wkład na gramofonach dołożyli DJ Ike, Returners, Who?list, Jarzomb i Fun_key. Hip-hop bez ustępstw, wierny tradycji i korzeniom.

Solar/Białas
youtu.be/Wy2w8GtRBKg

Warszawsko-teresiński duet raperski, działający wspólnie od 2008 roku.
Białas właściwie Mateusz Karaś , znany również jako Młody Białas, Young Beezy i Beezy Vuitton - polski raper, freestyle'owiec. Trzykrotny finalista Wielkiej Bitwy Warszawskiej (2007, 2008, 2009). Mateusz Karaś znany jest przede wszystkim z występów w duecie z Karolem "Solarem" Poziemskim. Współtworzy także zespół BBQ oraz kolektyw SB Maffija. Raper zadebiutował w 2006 roku mixtape'em H8ME Mixtape Vol. 1.
Solar, znany również jako Słoneczny Solar i Bogaty Ziomek Tomba - raper, freestyle'owiec. Dwukrotny finalista Wielkiej Bitwy Warszawskiej (2008, 2009). Karol Poziemski znany jest przede wszystkim z występów w duecie z Mateuszem "Białasem" Karasiem. Prowadzi także solową działalność artystyczną.

Bilety stacjonarne: <w sprzedaży od 13.05>
Bilety online: Ticketos & bilety.fm

Regulamin i więcej informacji: www.juwenalia.szczecin.pl

Otwarcie bram: 18.00
27.05.2017 // Sobota

Tede, Quebonafide, Łona/Webber... JuweSzczecin'17
Na mieście

Na mieście

Szczecin