16.06.2018
19:00

Miejsce
Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Wstęp
30zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Noc czerwcowa - królowa ogniskowa

Noc czerwcowa - królowa ogniskowa
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Noc czerwcowa - królowa ogniskowa 
(koncert na zakończenie sezonu)

"Płonie ognisko i szumią knieje..." No, szumu kniei to może nie jesteśmy w stanie Wam zagwarantować, ale na pewno możemy zapewnić... ognisko! Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie bez precedensu – ognisko w Teatrze.

Będzie to wieczór pełen znanych z rajdów i biwaków piosenek i skrzących dowcipem anegdot, ale także zadumy i refleksji – wszak to ostatnie przedstawienie naszego Teatru w tym sezonie. "Noc czerwcowa – królowa ogniskowa" – bo taki tytuł nosi ten koncert – będzie doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy uwielbiają biwakowy klimat, trzask ogniskowych polan i widok rozgwieżdżonego nieba ponad wierzchołkami strzelistych świerków. A zatem zanim pożegnamy się przed wakacyjną przerwą, zasiądźmy przy wspólnym ogniu i w towarzystwie gitarowych brzmień poczujmy pełnię lata u jego progu.

Meldujemy się z plecakami pełnymi dobrego humoru w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE 16 czerwca o godzinie 19:00 i wyruszamy na szlak pełen zaskakujących wrażeń, niespodziewanych przygód, a przede wszystkim gwarantowanej wyśmienitej zabawy.

Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Al. Bohaterów Warszawy 15-16, 70-370 Szczecin

501 126 414
j.gwit@teatrgwitajcie.pl
www.teatrgwitajcie.pl