23.11.2017
20:00

Miejsce
Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

Wstęp
50/60zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

Fisz Emade Tworzywo

Fisz Emade Tworzywo
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Fisz Emade Tworzywo

Fisz Emade Tworzywo ponownie w Szczecinie! Koncertowe oblicze braci Waglewskich obejrzymy tym razem w klimatycznych wnętrzach loftu na Kolumba 4. Muzycy promują doskonały album "Drony", zapowiadają jednak kilka niespodzianek w secie! Publiczność może liczyć m. in. na dwa premierowe utwory.

FISZ EMADE TWORZYWO
Fisz Emade to Bartek i Piotr Waglewscy, prywatnie rodzeni bracia a zawodowo duet producent vs. wokalistoraper. Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej. Fisz Emade jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hiphopie miękkie brzmienia i miękkie teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują starają się jednak by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie. W wersji koncertowej występują jako Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami.
Ich ostatnia płyta „Drony”, wydana w październiku 2016 roku to jedna z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych płyt minionego się roku.

Bilety już dostępne!
Online na Ticketos ➝ goo.gl/zWYJZp
Stacjonarnie w Tilt / Deptak Bogusława
50/55/60 PLN

Fisz Emade Tworzywo
Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

ul. Kolumba 4, Szczecin

604 194 494