25.10.2018
20:00


Klubowe granie

Czesław Śpiewa - koncert odwołany

Czesław Śpiewa - koncert odwołany
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Koncert odwołany z powodu choroby muzyków.

 

 

Czesław Śpiewa "Debiut"

Zespół Czesław Śpiewa, czyli duńska, muzyczna armia Czesława Mozila obchodzi w tym roku 10-lecie występów w Polsce. Obecna trasa koncertowa to repertuar w dużej części oparty na płycie „Debiut”, a także przekrojowa podróż przez kolejne płyty zespołu: „Pop", „Czesław Śpiewa Miłosza” oraz obie części „Księgi Emigrantów”. 

To również 10 lat od wydania płyty „Debiut” , która była jedną z najważniejszych płyty polskiego przemysłu muzycznego ostatnich dwudziestu lat. Dotychczas płyta sprzedała się w liczbie ponad 100.000 egzemplarzy. „Maszynka do świerkania ‘ oraz ‘ Żaba tonie w betonie” to piosenki , które weszły już do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej.

Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele, to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny. Nie zabraknie również przewrotnej konferansjerki Czesława Mozila, który z powodzeniem łączy bezpretensjonalny stand up z muzycznym rozmachem multi instrumentalnego koncertu.

Klub K4 | ul. Kolumba 4
Czwartek, 25.10.2018
Bilety: 50/60 PLN
https://ticketos.pl/event/1082/
Szczecin

Czesław Śpiewa - koncert odwołany
Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

ul. Kolumba 4, Szczecin

604 194 494