21.10.2017
16:00

Miejsce
Opera na Zamku

Wstęp
95/160zł

Kategoria
Spektakl gościnny

Pełna kultura

Kłamstewka

Kłamstewka
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Teatr Kwadrat "Kłamstewka” – komediowy hit ostatnich lat!

Billy i Jane są młodym małżeństwem. Niedawno przyszła na świat ich córeczka Emily. Podczas gdy Jane całkowicie oddaje się macierzyństwu, jej mąż Billy przeżywa kryzys odrzucenia i wikła się w romans z dużo młodszą trenerką fitnessu. Billy całkowicie traci głowę dla atrakcyjnej kochanki, do czego przyznaje się swojemu ojcu. William nie jest zachwycony postępowaniem syna, ale obiecuje dotrzymać tajemnicy. Jednak dziwne zachowanie Wiliama, nagły zapał do sportowego stylu życia Billego oraz brak czasu na wspólną kolację to wystarczające poszlaki dla przenikliwej matki Billego – Alice. Jako mistrzyni intrygi – postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zaprosić młodych do siebie na… sernik. Słodki podwieczorek zamienia się w wyjątkowo pikantną ucztę, podczas której wspomnienia i kłamstewka miksują się, tak, że z czasem wszystkim trudno się połapać, co jest prawdą… Czy doświadczeni rodzice będą potrafili przekonać młodych, że miłości trzeba dać szansę? Czy wyjawione po latach sekrety mogą zburzyć harmonię długotrwałego związku dwojga ludzi? I czy aby kłamstwo w dobrej wierze to na pewno bezpieczna gra?
Dowcipne dialogi jak filmach Woody'ego Allena to niewątpliwie mocna strona „Kłamstewek”. Autor komedii Joe DiPietro jest błyskotliwym obserwatorem relacji międzyludzkich, a w jego sztukach przejrzeć się możemy jak w zwierciadle. Do tego w Kwadracie obsada wprost wymarzona.
Przedstawienie jest debiutem reżyserskim aktora Pawła Wawrzeckiego, artysty o najdłuższym stażu pracy w Teatrze Kwadrat.  Jego wieloletnie doświadczenie komediowe zaowocowało prawdziwie kunsztownym i przezabawnym spektaklem…

OBSADA:
William - Paweł Wawrzecki
Alice - Ewa Kasprzyk
Billy - Paweł Małaszyński / Paweł Domagała
Jane – Katarzyna Glinka/ Marta Żmuda Trzebiatowska

Spektakl odbędzie się 21 października o godzinie 16.00 i 19.00 w Operze na Zamku w Szczecinie. Bilety do nabycia na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.pl oraz w sieci salonów EMPiK. 
Ceny biletów: 95zł, 120zł, 160zł.
Rezerwacja telefoniczna: 607-907-704.
Serdecznie zapraszamy!

Kłamstewka
Opera na Zamku

Opera na Zamku

ul. Korsarzy 34, 70-953 Szczecin

91 43 48 104
rezerwacja@opera.szczecin.pl
www.opera.szczecin.pl