14.10.2017
17:30

Miejsce
Netto Arena

Wstęp
60/80zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Festiwal Młodych Talentów 2017

Festiwal Młodych Talentów 2017
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

PROGRAM KONCERTU FINAŁOWEGO

MIEJSCE: Arena Szczecin, ul. Szafera 3/5/7

17:30 Otwarcie Areny dla widzów
18:00 ROMANTIC FELLAS
18:50 DARIA ZAWIAŁOW
19:40 LUXTORPEDA
20:50 Występ 3 laureatów i ogłoszenie zwycięzcy 11. edycji FMT
21:30 T.LOVE
23:00 Koniec koncertów

BILETY: w przedsprzedaży 60 zł, od 29.09 - 80 zł: bilety.fmbilety.szczecinarena.plabilet.pl

Parogodzinny maraton muzyczny w Arenie Szczecin wystartuje 14 października o godz. 17:30. Na scenie wystąpią reprezentanci różnorodnych gatunków muzycznych: T.Love, Luxtorpeda, Daria Zawiałow i Romantic Fellas (zwycięzca ubiegłorocznego FMT). Tuż przed występem T.Love na scenie zaprezentuje się trójka finalistów i ogłoszony zostanie zwycięzca 11. edycji konkursu.

Podczas każdej edycji Festiwalu staramy się prezentować topowych polskich wykonawców - tych z wieloletnim doświadczeniem, jak i nowych, ale z przebojem wchodzących na rynek muzyczny. W tym roku szczególną uwagę zwróciliśmy na artystów nominowanych do prestiżowej Nagrody Muzycznej Fryderyk 2017. Czterech wykonawców z naszego programu zostało w ten sposób uhonorowanych, co gwarantuje wysoki poziom muzyczny i dobrą zabawę.

Koncert poprowadzi redaktor radiowy i publicysta muzyczny, Piotr Metz.

Program tegorocznej edycji FMT wzbogacony został o Szczecińską Strefę Designu, prezentującą twórczość młodych talentów w innych dziedzinach sztuki popularnej. W przestrzeni holu i kawiarni Areny zobaczyć będzie można wystawy i ekspozycje artystów młodego pokolenia, wziąć udział w warsztatach oraz dyskusjach z gwiazdami muzycznymi festiwalu.

 

FINALIŚCI 11. EDYCJI FMT

Trzech wykonawców konkursowych, wyłonionych dzień wcześniej podczas Przesłuchań Konkursowych z grona 10 pretendentów do tytułu zwycięzcy. Występ i ogłoszenie zwycięzcy odbędzie się tuż przed koncertem T.Love. Dla finalistów występ na profesjonalnej scenie, w gronie gwiazd polskiej muzyki i przy licznie zebranej publiczności to duże i emocjonujące wydarzenie. Dla samych zaś widzów - okazja do poznania najlepszych muzycznych zjawisk krajowej sceny. Być może ktoś z nich wkrótce stanie się gwiazdą na masową skalę!

 

GWIAZDY KONCERTU FINAŁOWEGO

T.LOVE
Legenda polskiego rocka, która od 35 lat generuje niezliczoną ilość hitów, w tym tak ważnych dla polskiej muzyki, jak „To wychowanie”, „Warszawa” i „King”. Uniwersalny przekaz zespołu cieszy się niesłabnącą popularnością wśród wszystkich pokoleń czasu przełomów.


LUXTORPEDA
Mocne, garażowo-punkowo-rockowe uderzenie z równie bezkompromisowym przekazem, idącym na przekór aktualnym modom i trendom. Każdy koncert Luxtorpedy gwarantuje ogromny ładunek emocji. To m.in. zasługa wokalistów zespołu, rockmana Litzy i rapera Hansa.


DARIA ZAWIAŁOW
Co jakiś czas pojawia się w polskiej muzyce ktoś intrygujący i zaskakujący. Taka też jest Daria Zawiałow. Młoda, skromna artystka z duszą buntowniczki. O jej debiutanckim alubie „A kysz!” recenzenci mówią - wysmakowany.


ROMANTIC FELLAS
Zwycięzcy Festiwalu Młodych Talentów 2016. Tym razem na scenie zagrają pełnowymiarowy koncert. O sobie mówią, że realizują autorską koncepcję popu. I na taką właśnie porządną, romantyczną dawkę electro-popu zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki.


Netto Arena

Netto Arena

ul. Władysława Szafera 3/5/7, 71-245 Szczecin

609 485 965

http://www.nettoarena.pl