22.10.2017
18:00

Miejsce
Opera na Zamku

Wstęp
20/50zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Jubileusz Ireny Brodzińskiej

Jubileusz Ireny Brodzińskiej
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Jubileusz Ireny Brodzińskiej

Koncert Jubileuszowy Ireny Brodzińskiej to wieczór wspomnień dedykowany ikonie polskiej sceny muzycznej, wybitnej solistce i wielkiej osobowości.

Pani Irena zadebiutowała w naszym mieście w 1957 r., wiążąc się ze szczecińską operą na długie lata. Szybko zyskała uwielbienie i podziw mieszkańców oraz środowiska muzycznego z całego kraju. Obdarzona wielką urodą i talentem, prawdziwa diva Irena Brodzińska, była i wciąż jest niekwestionowaną gwiazdą.
 
Podczas koncertu z udziałem zaproszonych gości - rodziny i bliskich Jubilatki usłyszymy znane arie operetkowe w wykonaniu solistów Opery na Zamku, a także anegdoty, opowieści i ciekawostki z życia artystycznego tamtych lat. Wieczór uświetni występ córki Pani Ireny - Grażyny Brodzińskiej. Na scenie pojawią się aktorzy i muzycy Teatru Polskiego, a w roli prowadzącego zobaczymy Michała Janickiego oraz Adama Opatowicza, który jest także reżyserem tego wydarzenia. Z pewnością nie zabraknie wzruszeń i pięknych chwil w towarzystwie znakomitej Jubilatki oraz wspaniałych artystów szczecińskiej sceny muzycznej i teatralnej.

Miejsce: Sala Główna
Czas trwania: ok. 90 min (bez przerwy) 

Opera na Zamku

Opera na Zamku

ul. Korsarzy 34, 70-953 Szczecin

91 43 48 104
rezerwacja@opera.szczecin.pl
www.opera.szczecin.pl