23.10.2017
19:00

Miejsce
13muz

Wstęp
20/25zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Szczecińskie Wierszogranie: Łazar&Massier

Szczecińskie Wierszogranie: Łazar&Massier
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Szczecińskie Wierszogranie: Łazar&Massier.

koncert w ramach cyklu Szczecińskie Wierszogranie, który od lat przygotowuje Stowarzyszenie SZOK - Szczecińska Offensywa Kulturalna

Łazar&Massier grają w składzie: Mariusz Massier - piano, akordeon, kompozycja,  Adam Mikulski - gitara, Sylwia Kamzelska - wiolonczela, Magdalena Łazar-Massier - śpiew, teksty.

Łazar&Massier to bardzo ciekawe i niezwykłe zjawisko muzyczne. Ich twórczość wyróżnia autorskie, niekomercyjne brzmienie z jazzową nutką, przekorne, czasami nostalgiczne, lekko kołyszące, retro. Na uwagę zasługują kompozycje M. Massiera (grającego na fortepianie i akordeonie) świetnie oddające klimat tekstów M. Łazar-Massier (vokal ). Całość dopełnia brzmienie wiolonczeli Sylwii Kamzelskiej, na gitarze po mistrzowsku gra Adam Mikulski.

Łazar&Massier od 18 lat biorą udział w wydarzeniach artystycznych, koncertach, festiwalach (m.inn. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kota - Teatr Muzyczny im. J. Kiepury - Warszawa,    „Gitarą i Piórem” - Karpacz, Żart-Art Żary). Muzyka Łazar&Massier obecna jest w rozgłośniach radiowych: „Muzyczna Cyganeria”, „Muzyczna Bombonierka”, „Gitarą i Piórem”, „Pod Wielkim Dachem Nieba”, „Niedziela z Muzami”. Mają liczne nagrody w dziedzinie tekstów i muzyki (m.in: II miejsce w konkursie Radia Zachód” Przebojem na antenę”, „Lira Orfeusza” - finał OKR - Włocławek, I nagroda - „Spotkania Zamkowe” w Olsztynie, nagrody w „Łaźni” w Radomiu, „ Kuźni” w Rybniku, wyróżnienia za teksty piosenek i muzykę m.in. na festiwalu „Smak” w Myśliborzu, a także na „Rubieżach poetyckich” w Gubinie, Stachuriadzie w Grochowicach), w dorobku 4 płyty, obecnie pracują nad następną płytą.

https://www.youtube.com/watch?v=2o6JM6_QrLI
https://www.youtube.com/watch?v=R4njForxIYw
https://www.youtube.com/watch?v=MdsATkUgySs
https://www.youtube.com/watch?v=cZXsAl4zz9o

Bilety 20 zł w przedsprzedaży na bilety.fm, w dniu koncertu 25 zł.

Szczecińskie Wierszogranie: Łazar&Massier
13muz

13muz

pl. Żołnierza Polskiego 2, 70-551 Szczecin

91 43 47 173, 502 383 070
j.janiszewski@13muz.eu
www.13muz.eu