17.11.2017
19:00

Miejsce
Dom Kultury Słowianin

Wstęp
35/45zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

NeuOberschlesien

NeuOberschlesien
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

NEUOBERSCHLESIEN
Bilety w cenie: 35 zł w przedsprzedaż i 45 zł w dniu koncertu
dla dzieci do lat 10: 15 zł

NeuOberschlesien w trasie promującej nowy album studyjny!

Zabrzmi industrialna muzyka, wsparta mocnym uderzeniem gitar z elektronicznymi smaczkami. Jesteśmy przekonani, że zaskoczy Was nowa scenografia i pirotechnika sceniczna w zupełnie nowej, koncertowej odsłonie.
NeuOberschlesien to widowiskowe koncerty, mocny i czysty śląski przekaz, znakomity kontakt muzyków z publicznością, dosadne i mocne teksty Michała Stawińskiego. To wszystko sprawia, że zespół od lat spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem przez publiczność. Niezwykła barwa głosu oraz olbrzymia charyzma sceniczna Michała Stawińskiego - wokalisty i lidera NeuOberschlesien przyciąga publiczność w każdym wieku, nieustannie jednocząc wszystkie pokolenia.
Od lutego 2017 zespół występuje w składzie: Michał Stawiński – wokal, Łukasz Sztaba – klawisze, Wojtek Jasielski – bas, Tomasz Andrzejewski – gitara, Adam Jurczyński – gitara, Filip Oczkowski – perkusja.

Artyści zapowiadają swój nowy album!
Płyta ukaże się 10 listopada 2017 roku nakładem SP Records. Znajdzie się na niej dziesięć premierowych utworów, a także bonus.
Po dotychczasowych sukcesach poprzednich płyt, w tym wydawnictwa  koncertowego z orkiestrą symfoniczną, powstałego przy współpracy z Adamem  Sztabą, zespół otwiera nowy rozdział swojej twórczości.  Efektem tych działań jest album 3 - różnorodny, z wyraźnymi elektronicznymi inspiracjami, ale nie pozbawiony charakterystycznego dla Oberów rockowego pazura.  Teksty piosenek, napisane przez Michała Stawińskiego, są już nie tylko po śląsku i o Śląsku, dotykają poważnych tematów a także prozaicznych spraw.

3 jest więc płytą wyjątkową, a towarzyszyć jej będzie trasa koncertowa w całej Polsce. Muzycy z koncertem premierowym wystąpią 320 m pod ziemią w zabrzańskiej Kopalni Guido 28.10.2017, a także w Łodzi, Szczecinie, Gdyni, Poznaniu, Warszawie, Bielsku Białej... 

Koncerty Neuoberschlesien to spektakularne wydarzenia, przyciągające publikę w różnym wieku i tym samym - łączące pokolenia. Niesamowita charyzma sceniczna wokalisty,Michała Stawińskiego, a także oprawa towarzysząca koncertom sprawiają, że występy powodują niezmiennie ogromny entuzjazm publiczności.

Płytę nagrali muzycy zespołu - Michał Stawiński, Adam Jurczyński, Wojtek Jasielski, Filip Oczkowski, Tomasz Andrzejewski i Łukasz Sztaba. Za produkcję odpowiadali Tom Horn i Łukasz Sztaba, a nagrań dokonano w Studio SP Records i Studio Q. 

NeuOberschlesien
Dom Kultury Słowianin

Dom Kultury Słowianin

ul. Korzeniowskiego 2, Szczecin

91 4345655, 91 4890359
dkslowianin@o2.pl
http://www.dkslowianin.dt.pl