18.11.2017
19:00

Miejsce
Rocker Club

Wstęp
płatny

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

Moonlight

Moonlight
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Moonlight

Maja Konarska, Daniel Potasz i Paweł Gotłas, do których dołączył Marek Pokorniecki, stanęli razem na scenie Castle Party Festival, dając tym samym początek nowego etapu w historii zespołu Moonlight. “W tym roku Moonlight obchodzi 25 rocznicę swojego powstania i mimo wieloletniej przerwy jest między name chemia, wróciło to co najlepsze – radość z tworzenia i grania na żywo. Przez ostatnie miesiące odświeżyliśmy aranżacje wielu naszych utworów, zaczęliśmy także pracę nad nową studyjną płytą.” mówi Daniel Potasz i zapowiada na 19.01.2018 roku premierę nowego albumu “Nate”.

Debiutancki album grupy "Kalpa Taru" (1996) otrzymał m.in. nominację w kategorii „debiut roku” w plebiscycie miesięcznika Tylko Rock, nominację w kategorii „płyta roku” w miesięczniku Machina oraz wyróżnienie dla wokalistki Mai Konarskiej przyznane przez czasopismo Brum. 
13 stycznia 2001 roku grupa wystąpiła w Muzycznym Studio Trójki im. Agnieszki Osieckiej, koncert był transmitowany na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia oraz zarejestrowany na potrzeby pierwszego albumu koncertowego pt. Koncert w Trójce 1991-2001, który ukazał się tego samego roku. 
Szósty album studyjny Candra (2002) otrzymał m.in. nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Album Roku – Heavy Metal. W grudniu tego samego roku odszedł Daniel Potasz, główny kompozytor i autor tekstów zespołu.

W 2003 roku w krakowskim studiu telewizyjnym na Krzemionkach zespół zarejestrował swój pierwszy album DVD pt. Awaken Memories Live.  W 2006 ukazał się natomiast dziesiąty album Moonlight pt. Integrated in the System of Guilt. 
W połowie 2007 roku grupa zawiesiła działalność, której wznowienie nastąpiło w 2015 roku

Moonlight
Rocker Club

Rocker Club

ul. Partyzantów 2, Szczecin

91 488 55 00
rocker@rockerclub.pl
www.rockerclub.pl