15.11.2017
17:00

Miejsce
ProMedia

Wstęp
wolny

Kategoria
Spotkanie

Pełna kultura

Spotkanie szczecińskiego TechKlubu

 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Spotkanie szczecińskiego TechKlubu
15 listopada, godz. 17.00

Zapraszamy na spotkanie szczecińskiego TechKlubu. zorganizowane we współpracy z partnerem merytorycznym – projektem Google Internetowe Rewolucje. I to właśnie doradcy Internetowych Rewolucji podczas spotkań pomogą Wam przeanalizować obecność Waszych organizacji w sieci oraz podpowiedzą, w jaki sposób skutecznie docierać do odbiorców i jakich narzędzi do tego używać.
Sieć TechKlubów to inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pt. „Nowe Technologie Lokalnie”. Ich koordynatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. 
W 16. miastach w Polsce odbywają się cykliczne spotkania, które poruszają kwestie wykorzystania nowych technologii w trzecim sektorze. W spotkaniach biorą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, nauki i administracji. 
Sektor 3.0 to inicjatywa, dzięki której organizacje non profit wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne w działaniach społecznie użytecznych. W rezultacie organizacje funkcjonują sprawniej, docierają do większej liczby ludzi, a ich doświadczenia związane z nowymi technologiami inspirują innych do efektywniejszego działania. Ich przedsięwzięcia to m.in. coroczna konferencja Sektor 3.0, TechKluby i tzw. Mobilni doradcy.

ProMedia

ProMedia

al. Wojska Polskiego 2, 70-471 Szczecin

91 506 50 56
filia54@mbp.szczecin.pl
www.mbp.szczecin.pl