18.04.2018
18:00

Miejsce
CKE Stara Rzeźnia

Wstęp
10zł

Kategoria
Inna impreza

Pełna kultura

FEEL GOOD - Pokazy Filmów Pozytywnych

FEEL GOOD - Pokazy Filmów Pozytywnych
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

FEEL GOOD - Pokazy Filmów Pozytywnych: "I tak cię kocham"

W środę 18 kwietnia o godz. 18:00 Stowarzyszenie "in tractu" zorganizuje w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia kolejne spotkanie z cyklu FEEL GOOD - Pokazy Filmów Pozytywnych, które zaplanowaliśmy raz w miesiącu.

„I tak cię kocham”, czyli cudowna komedia romantyczna, która stała się przebojem światowych kin. Świeża, błyskotliwa i nieoczywista. Odkrycie Festiwalu Filmowego Sundance, nagroda publiczności MFF w Locarno. Produkcja: Judd Apatow („Druhny”, „Wykolejona”).
Mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie (Kumail Nanjiani) spotkał przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która miała dosyć związków (Zoe Kazan). Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak na drodze do szczęścia stanie szereg przeszkód i wyzwań, którym zakochani będą musieli stawić czoła. Gdy wydaje się, że cały świat – na czele z rodziną – sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze. Film ten otrzymał nominację do Oscara w kategorii najlepszy film oryginalny. Serdecznie zapraszamy!  

Zwiastun i opis na Filmweb: http://www.filmweb.pl/film/I+tak+cię+kocham-2017-781068

FEEL GOOD - Pokazy Filmów Pozytywnych
CKE Stara Rzeźnia

CKE Stara Rzeźnia

ul. Tadeusza Wendy 14, 70-655 Szczecin (Łasztownia)

91 822 84 08
stararzeznia@csl.eu
http://stararzeznia.szczecin.pl/