15.12.2017
21:00

Miejsce
Free Blues Club

Wstęp
20/30zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

Killing Floor

Killing Floor
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

KILLING FLOOR (WŁOCHY / CHILE)
Wstęp: 25 zł / 30 zł w dniu koncertu / 20 zł studenci i uczniowie
Brzmienie psychodelicznego rocka i blues rocka z późnych lat 60.

Trio Killing Floor łączy w spójną całość motywy bluesowe, rockowe i psychodeliczne. Ich największymi inspiracjami są między innymi: Jimi Hendrix, Stevie Ray Vaughan, wczesny Pink Floyd z Sydem Barrettem w składzie.

Ta niesamowita muzyka jest traktowana przez zespół z szacunkiem i wykonywana wiernie, lecz jednocześnie w sposób oryginalny i świeży, co sprawia, że każdy koncert staje się prawdziwym świętem muzyki. Bogaty repertuar zespołu obejmuje nie tylko znane piosenki, ale też muzyczne perełki, rzadko grane na żywo.

To trio na żywo powali Cię swoim świeżym i ognistym repertuarem, nie przegap tego!

We Free Blues Clubie wystąpią w składzie:
Jacopo Bertacco - gitara i wokal
Steve Palmieri - bas
Boris Israel - perkusja

Jacopo Bertacco - gitara i wokal, urodzony w Mediolanie, obecnie żyjący w Berlinie. Muzyk, nauczyciel jogi, artysta otwarty na eksperymenty. Od 2000 roku działa w różnych projektach tj. występy multimedialne, muzyka filmowa oraz teatralna, występy na żywo z rozmaitymi zespołami. Członek legendarnego The League of Crafty Guitarists. Od 2007 roku grał z Robert Fripp & The League of Crafty Guitarists, koncertując w Europie i Ameryce Północnej.

Gra i współpracuje ze znanymi artystami, muzykami, aktorami oraz wykonawcami działając na wielu polach i mając znaczny wkład w realizację wielu płyt. W poprzednich jak i obecnych projektach znaleźli się między innymi Bob Rutman – Endruh Unruh -Einstürzende neubauten – Malika Ayane – eRRe2, Tongs, International Guitar Ensemble, 1605munro, Riddle, The RobRyan Road Show, The Thrust, Giovanni Giorgi, duet “Improvvisi” z C.M.Nartoni.

Steve Palmieri - bas, aktywny na włoskiej scenie od 1998 roku, posiada spore zaplecze w muzyce rockowej, bluesowej oraz jazzowej. Tworzył i nagrywał z wieloma zespołami i wciąż bardzo aktywnie występuje na żywo.

Boris Israel - perkusja, wokal. Po 10 latach pracy i życia w Niemczech ten chilijsko-niemiecki muzyk zaczął współpracę z wieloma zespołami nie tylko jako perkusista, ale także jako muzyk sesyjny. Od początku swojej kariery, jeszcze jako młody pianista (przez krótki okres czasu) uczył się i eksperymentował z różnymi rodzajami muzyki tj. rockiem, rock n' rollem, flamenco, funkiem, jazzem i oczywiście muzyką kubańską, latynoską i afrykańską.

Bisfer, perkusista m.in. The Rob Ryan Roadshow, RIO the Voice of Elvis, Messer Chups, Bang! Mustang, Ray & the Rockets, Freunde der Italienische Oper, Arnaldo Prete (muzyk brazylijski) aktualnie pracuje dodatkowo także jako perkusista sesyjny dla Paul-Lincke-Studios w Berlinie. W trakcie swojej trasy koncertowej po całym świecie muzyk wykonuje ponad sto występów.

Killing Floor
Free Blues Club

Free Blues Club

Powstańców Wielkopolskich 20, 70-110 Szczecin

91 485 31 61, 510 060 210
biuro@freebluesclub.pl
http://www.freebluesclub.pl