25.05.2019
20:00

Miejsce
CKE Stara Rzeźnia

Wstęp
30zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

OHO!KOKO

OHO!KOKO
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

OHO!KOKO aku!!stycznie 

Mieszanka unikalnych talentów o mocno wybuchowych właściwościach. Wywołali eksplozję muzyczną na scenie „Must be the music”, która wystrzeliła ich prosto do półfinału. Są też odpowiedzialni za zagotowanie sceny na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie (grand prix) i na Kortofeście (nagroda główna). Nie przepuszczą nawet największej festiwalowej scenie w Polsce: są laureatami przesłuchań Pol’and’Rock Festival 2018.
W marcu 2018 wydali anglojęzyczny album „AUDIO”, koncertowali w Niemczech, Belgii, Chorwacji i na Ukrainie. Zadziwiają muzycznym show niezależnie od szerokości geograficznej, bardzo szybko zaprzyjaźniają z każdą publiką i (uwaga!) dziwnie łatwo można się w nich zakochać.
Muzycznie - akrobaci i poszukiwacze przygód. Balansują między gatunkami, elastycznie przeskakują z popu do electro, zahaczają o soul i rock, na ich koncertach publiczność na zmianę buja się i skacze, zamyśla się, a za chwilę biegnie do tańca. Nie przestają improwizować, na koncertach uznają tylko żywe dźwięki - dlatego za każdym razem brzmią inaczej i są niespodzianką na scenie. Bezczelnie zdolni. Muzycznie nieprzewidywalni. Niebezpieczni nawet w małych dawkach.

CKE Stara Rzeźnia

CKE Stara Rzeźnia

ul. Tadeusza Wendy 14, 70-655 Szczecin (Łasztownia)

91 822 84 08
stararzeznia@csl.eu
http://stararzeznia.szczecin.pl/