12.01.2018
22:00

Miejsce
Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

Wstęp
20zł

Kategoria
Klubowe

Klubowe granie

Druga Selekcja Naturalna

Druga Selekcja Naturalna
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Druga Selekcja Naturalna

Pierwsza Selekcja Naturalna za nami. Pora zatem zakasać rękawy i niezwłocznie rozpocząć przygotowania do Drugiej Selekcji. 

12-tego stycznia ponownie spotkamy się w Lofcie przy ul. Kolumba 4 i uderzymy ciężkim steppersem z pulsacją Ziemi, zdmuchniemy kurz z parkietu kojącym dub'em.
Będą trzeszczały winylowe płyty, bass będzie wiercił-nęcił, będzie furczało aż miło. 
Zapieją nawet skrzypce! 

Na drugą odsłonę naszego cyklu zaprosiliśmy personę już dobrze rozpoznawalną nie tylko w Polsce ale i na świecie.
Skrzypek z wykształcenia, pasjonat dubowej sceny.

A mianowicie:

Violinbwoy (Moonshine Recordings)
https://www.facebook.com/violinbwoy/
https://soundcloud.com/violinbwoy

Wykształcony muzycznie multiinstrumentalista oraz producent inspirujący się brytyjską sceną dub. Muzyczną edukację zaczął w wieku 7 lat od gry na gitarze. Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I Stopnia we Wrocławiu w klasie skrzypiec, naukę gry na skrzypcach kontynuował pod okiem wybitnej profesor Cecylii Kędzi, uczęszczał też na zajęcia w klasie wiolonczeli. Do muzyki wrócił w momencie podjęcia studiów na angielskim Uniwersytecie w Derby na kierunku technologii i produkcji muzyki. Drugą uczelnią, na którą trafił podczas pobytu w Wielkiej Brytanii był londyński cykl sesji sound systemowych University of Dub. Tam właśnie poznał muzykę dub w jej najbardziej bezkompromisowej formie. Pierwsze jego produkcje dedykowane sound systemowemu graniu powstały w 2007 roku. Dzięki częstym wyjazdom na dubowe sesje do Bristolu, Birmingham i Londynu poznał wielu soundmanów, w śród których znalazł się syn niekwestionowanego króla sound systemów Jah Shaki - Young Warrior, który jako pierwszy zaprezentował szerszej publiczności ekskluzywne produkcje od Violinbwoya. Wśród sound systemów regularnie grających jego dubplate'y znajdują się między innymi: Jah Shaka, Blackboard Jungle, Young Warrior, oraz wiele innych z całego świata. Muzykę Violinbwoya można także usłyszeć w audycjach radiowych, jak: Mystic Sound w Nowym Jorku, Zona Reggae w Portugalii, United Nations of Dub oraz Dublife w Wielkiej Brytanii, Kumina Beat we Włoszech, Positive Vibration we Francji. We wrześniu 2012 roku wydał własnym sumptem EP "Los Alamos", na której wokalnie udzielił się Dan I, w kwietniu 2013 roku ukazała się jego pierwsza płyta winylowa z remiksem klasycznego utworu Joy White - "Dread Out Deh". We wrześniu 2014 roku Moonshine Recordings wydał 12" winylowy singiel Radikala Guru pt. Warning! na którym znalazła się również wersja zremixowana przez Violinbwoy’a. Na początku roku 2016 premierę miała jego EPka zatytułowana Mono County, na której wokalnie udzielili się David OneAway, Dan I Locks oraz Dan I.

Również dubować będą:

- Morfeusz (Om Foundation)
- ABU (Om Foundation/PsyWest Crew)
- PurpleHaze (Easy Nuh Sound)
- Kordi (Easy Nuh Sound)
- Mięso Wędliny Dub

Duża dawka dobrze wyselekcjonowanej muzyki w nurtach dub/stepper style/dubwise.

Specjalnie udekorowana sala i nagłośnienie rozkręcone do oporu.

Vege szama i smakołyki.

Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

ul. Kolumba 4, Szczecin

604 194 494