07.04.2018
19:00

Miejsce
Dom Kultury Słowianin

Wstęp
40zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

Acid Drinkers - ODWOŁANY!

Acid Drinkers - ODWOŁANY!
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

ACID DRINKERS

Koncert Acid Drinkers w Szczecinie został odwołany i odbędzie się w innym terminie.
Odwołanie koncertu związane jest z koniecznością demontażu uszkodzonych płyt kartonowo-gipsowych w sali koncertowej . Niestety, ale 7 kwietnia wszystkie inne miejsca w Szczecinie, w których mógłby odbyć się koncert, są zajęte.
Prosimy o zwrot biletów w miejscu ich zakupu. 


W tym roku trasa odbywa się pod szyldem „In Thrash We Trust", co zapowiada jazdę bez trzymanki.
W języku angielskim słowo „thrash" oznacza „hałaśliwą imprezę", „głośne przyjęcie", czy „spuszczanie łomotu". Wydaje się, że definicja słownikowa idealnie oddaje charakter tego, co czeka nas razem z Kwasożłopami podczas koncertów!
AcidDrinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock'n'rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 28 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną. AcidDrinkers to czterech charyzmatycznych muzyków, czyli Titus, Popcorn, Ślimak i Bobby.

Acid Drinkers - ODWOŁANY!
Dom Kultury Słowianin

Dom Kultury Słowianin

ul. Korzeniowskiego 2, Szczecin

91 4345655, 91 4890359
dkslowianin@o2.pl
http://www.dkslowianin.dt.pl