14.02.2018
19:00

Miejsce
CKE Stara Rzeźnia

Wstęp
30/40zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Philippe Lemm Trio

Philippe Lemm Trio
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

PHILIPPE LEMM TRIO

Brak pomysłu na walentynki? a może wycieczka do Stanów Zjednoczonych? Tak naprawdę wystarczy tylko bilet na niesamowity koncert jedyny taki w całym mieście!
Wysokiej klasy muzycy z Nowego Yorku zagoszczą na scenie Starej Rzeźni aby umilić Wam tegoroczne święto zakochanych.

Philippe Lemm Trio czyli Angelo di Loreto – fortepian, Jeff Koch – kontrabas, gitara basowa, Philippe Lemm – perkusja, stale udowadnia, że ​​jest dzisiaj jednym z najbardziej ekscytujących i elektryzujących jazzowych zespołów na muzycznej scenie. Lider, perkusista z Niderlandów -Philippe Lemm, spotkał się w Nowym Jorku w 2011 roku z tamtejszymi muzykami i po jednej sesji zrozumieli, że łączy ich niezaprzeczalna chemia, którą trzeba podzielić się ze światem.

Zespół trzech muzyków, wyjątkowych instrumentalistów, re -definiuje standardy jazzowe w sposób, który przeciwstawia się gatunkowi i jest w stanie przemówić do każdego współczesnego słuchacza.
Grupa czerpie ze zrozumienia muzycznych tendencji do tworzenia pasjonujących muzycznych dźwięków, od tradycyjnego jazzu po progresywny rock czy inspirowaną klasyką muzykę.
Słuchanie tego trio jest wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem.

Ich pojawienie się w telewizyjnym programie holenderskim Vrije Geluiden doprowadziło do wyprzedania koncertów w całej Holandii, Belgii i Niemczech w pierwszej połowie ich europejskiej trasy koncertowej.
Trio występowało na takich scenach jak: festiwal jazzowy North Sea Jazz Festival w Rotterdamie, festiwal Pori Jazz, Bimhuis (Amsterdam), Getxo Festival (Bilbao), Rockwood Musichall (Nowy Jork), Loftas (Wilno), Tivoli Vredenburg (Utrecht), Blue Frog (Bombaj).
http://philippelemm.com/
https://www.youtube.com/watch?v=Uy4XjfzDpPk
https://www.youtube.com/watch?v=_ttgDBgMsNw

Kto powiedział że walentynki to jedynie kwiaty i kolacja?
W Starej Rzeźni proponujemy znakomity koncert na najwyższym poziomie a później jazzowym krokiem możecie udać się do restauracji w tym samym budynku aby dalej celebrować walentynkowe chwile uniesienia!

CKE Stara Rzeźnia

CKE Stara Rzeźnia

ul. Tadeusza Wendy 14, 70-655 Szczecin (Łasztownia)

91 822 84 08
stararzeznia@csl.eu
http://stararzeznia.szczecin.pl/