23.02.2018
19:00

Miejsce
CKE Stara Rzeźnia

Wstęp
24zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Young Stadium Club

Young Stadium Club
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Koncert Young Stadium Club

Nowości na scenie Starej Rzeźni!
Koncert dla wszystkich pragnących świeżych i nietuzinkowych brzmień!
Young Stadium Club swój początek swojej działalności datują na maj 2013 roku, grupa w tym czasie zdążyła zdobyć duże uznanie zarówno wśród fanów, jak również mediów polskich i zagranicznych. Niezwykle pochlebne recenzje ich twórczości pojawiły się wśród dziennikarzy z Anglii, Włoch, Hiszpanii, a nawet USA. Mieli okazję wystąpić m.in. na Likes Festiwalu w Gdańsku, przed Happysad i The Neighbourhood w klubie Stodoła
Zespół prezentuje swój własny, oryginalny styl, który w połączeniu z wyjątkowym wokalem i profesjonalizmem grupy, tworzy unikalną i dotąd niespotykaną na polskiej scenie muzykę, która bez wątpienia ma wszelkie predyspozycje do konkurowania z zagranicznymi gigantami tego gatunku.

W skład zespołu wchodzą cztery osoby: Dominik, Janek, Krzysiek oraz Filip. Zespół odpowiedzialny jest zarówno za warstwę tekstową, muzyczną jak i produkcyjną w swoich utworach. Zespół YSC mimo swojego młodego wieku i stażu ma na swoim koncie współpracę m.in. z takimi muzykami i producentami jak Steve Manovski (Sigala, John Newman), Paul Whalley (Snarky Puppy, Mumford and Sons), Reece Pullinger (David Guetta) czy Bright Sparks (Tiesto)
Powiew świeżości i nowa energia! Na to czekała Stara Rzeźnia tej zimy! 

CKE Stara Rzeźnia

CKE Stara Rzeźnia

ul. Tadeusza Wendy 14, 70-655 Szczecin (Łasztownia)

91 822 84 08
stararzeznia@csl.eu
http://stararzeznia.szczecin.pl/