13.02.2018
10:00

Miejsce
13muz

Kategoria
Spotkanie

Pełna kultura

Liebe, Love, Kocham Cię (Sztuka Inkluzji. Sztuka Otwarta)

Liebe, Love, Kocham Cię (Sztuka Inkluzji. Sztuka Otwarta)
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Liebe, Love, Kocham Cię (Sztuka Inkluzji. Sztuka Otwarta). 

To już drugie spotkanie w ramach cyklu Sztuka Otwarta adresowane do dorosłych uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej, mieszkańców Domów Pomocy Społecznej, osób z niepełnosprawnościami i do wszystkich zainteresowanych inkluzją społeczną.
 
Luty to miesiąc walentynkowych życzeń, dlatego też w czasie naszego drugiego spotkania zatytułowanego  „Liebe, Love, Kocham Cię” porozmawiamy o miłości. O znanych z historii i sztuki parach zakochanych. Porozmawiamy o tym, czym jest miłość i do czego w imię miłości zdolny jest człowiek. Zanurzymy się w miłosnej poezji, piosenkach i wyznaniach. Wytańczymy nasze uczucia! 
Na naszych spotkaniach w ramach projektu Sztuka Otwarta połączymy zabawę ze zdobywaniem wiedzy, wymianą myśli i poglądów.
 
Do naszej dyspozycji będzie piękna Sala Kominkowa w DK 13 Muz. Nasze spotkania mogą też służyć wzajemnym prezentacjom talentów i dokonań. Liczymy bardzo na Państwa pomysły. Może są tematy, które warto poruszyć, może są artyści, których warto przedstawić, może są piosenki, które warto zaśpiewać? Może przeżyliście miłosne historie, którymi chcecie się podzielić z innymi. 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. 
Prosimy o zgłoszenia do dnia 30 stycznia 2018 roku. 
Dress code: Prosimy o stroje z elementem czerwieni lub serca.

Niestety z przykrością informujemy, że w DK 13 Muz nie ma jeszcze windy i podjazdów. Do sali naszych spotkań można wejść po schodach. Niemniej służymy pomocą wszystkim chętnym pokonać niedogodności naszego budynku.
 
Proszę o mailowe potwierdzenie udziału w spotkaniu i potwierdzenie liczby uczestników.
Zapraszamy!

Osoba koordynująca projekt : Violina Janiszewska
v.janiszewska@13muz.eu 
tel: 601 893 777
Projekt Sztuka Inkluzji wspiera Radisson BLU

13muz

13muz

pl. Żołnierza Polskiego 2, 70-551 Szczecin

91 43 47 173, 502 383 070
j.janiszewski@13muz.eu
www.13muz.eu