29.06.2019
09:00

Miejsce
13muz

Wstęp
5/10zł

Kategoria
Warsztaty dla dzieci

Pełna kultura

Nadęte Warsztaty

Nadęte Warsztaty
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

„Nadęte Warsztaty”.

Godz. 9:00 (grupa 0-2 lat)
Godz. 10:30 (grupa 2-4 lat)
Godz. 12:00 (grupa 4-6 lat)

NADęTE WaRSZtATy - to cykliczne zajęcia dla dzieci przy muzyce granej na żywo przez Żeńską Orkiestrę Dętą „Olimpia". Celem warsztatów jest nauka rozpoznawania i rozróżniania emocji poprzez muzykę, którą dzieci będą tworzyć (razem z orkiestrą) słuchać jej i tańczyć w jej rytm. Na zajęciach dzieci będą poznawać instrumenty, płynącą z nich muzykę, będą uczyć się rytmów i dźwięków.

Każde kolejne warsztaty podejmować będą temat innej emocji. Poza emocjami na warsztatach dzieci będą miały szanse poznać instrumenty, muzykę dętą i muzyków. Udział dziecka w warsztatach jest możliwy tylko w obecności rodzica lub opiekuna.
Od września warsztaty są płatne dziecko 5zł dorosły 10zł. Na każdą grupę jest ograniczona liczba biletów tj. 25 szt dla dzieci i 40 szt dla dorosłych.

Warsztaty prowadzi Martyna Rau - muzyk, trener rozwoju poznawczego i emocjonalnego dzieci i młodzieży, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuki Muzycznej. Specjalista muzykoterapeuta. Wykładowca muzyki w szczecińskim oddziale Szkoły Muzycznej Yamaha, instruktor zajęć muzycznych dla dzieci w Szczecińskiej Filharmonii, prowadzi zajęcia muzyczne dla dzieci wymagających w szczecińskiej szkole i przedszkolu integracyjnym.
Zapraszamy.
Na warsztaty zapraszamy dzieci sprawne i niepełnosprawne. Wszystkie dzieci są u nas mile widziane. 
W trakcie warsztatów wymagana jest obecność opiekuna. 

13muz

13muz

pl. Żołnierza Polskiego 2, 70-551 Szczecin

91 43 47 173, 502 383 070
j.janiszewski@13muz.eu
www.13muz.eu