08.03.2018
20:00

Miejsce
TRAFO Trafostacja Sztuki

Wstęp
40/80zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Ladies Jazz Day

Ladies Jazz Day
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Sylvia Cuenca all females Quartet & Michael Mwenso

8. marca w Dzień Kobiet, mamy niespodziankę dla wszystkich Pań. Zapraszamy do Trafostacji Sztuki na koncert Ladies Jazz Day. Wystąpią Sylvia Cuenca z zespołem złożonym z samych kobiet oraz wokalistą Michael Mwenso. Dla Pań bilety w atrakcyjnej, specjalnej cenie.

Na scenie w Trafo pojawi się niesamowita para. Michael Mwenso, niezależnie od tego, czy pełni rolę wokalisty, konferansjera, showmana czy impresario, przekazuje wyrafinowanie i spontaniczność hardcorowego jazzu i folklorystycznych korzeni muzyki dzięki nienagannemu rzemiosłu, kreatywności i stylowi komunikacji.

I ona Sylvia Cuenca, aktywna perkusistka na nowojorskiej scenie jazzowej, która wnosi olbrzymi wkład w znakomite występy, i jej zespół, złożony z samych kobiet.

On najczęściej występuje jako dyrygent lub wodzirej grupy Michaela Mwenso i The Shakes, rewii składającej się z trzech do pięciu wokalistów (w skład której wchodzi on sam, Brianna Thomas, Charenee Wade i Vuyo Sotashe) oraz zespołu, który obejmuje wschodzące gwiazdy, takie jak perkusiści Joe Saylor i Jamison Ross, pianista Chris Pattishall, trębacze Alphonso Horne i Bruce Harris, i tenorowy saksofonista Tivon Pennicott.

Ona od 4 lat ma zaszczyt dzielenia się sceną z legendarnym saksofonistą Joe Henderson`em, zaś od 17 lat współpracuje z legendą trąbki Clark`iem Terry`m.

A teraz w Szczecinie, 8 marca zaprezentują coś nowego: Ladies Jazz Day. Sylvia Cuenca all females Quartet with Michael Mwenso.

Sylvia Cuenca all females Quartet & Michael Mwenso
8 marca, godz. 20.00, Trafostacja Sztuki
Bilety: panie 40 zł, panowie 80 zł

Ladies Jazz Day
TRAFO Trafostacja Sztuki

TRAFO Trafostacja Sztuki

ul. Świętego Ducha 4, 70-205 Szczecin

91-400-00-49
mail@trafo.org
http://trafo.org