01.03.2018
20:00

Miejsce
TRAFO Trafostacja Sztuki

Wstęp
90zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Keyon Harrold & Pharoahe Monch - Szczecin Jazz 2018

Keyon Harrold & Pharoahe Monch - Szczecin Jazz 2018
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

O dwóch takich co ukradną serca

Keyon Harrold i Pharoahe Monch, mistrz trąbki i niezależny raper, wystąpią 1. marca w Trafostacji Sztuki. Koncert odbędzie się w ramach festiwalu Szczecin Jazz 2018.

Będzie magicznie. Dla towarzyszących im muzyków, będzie to próba generalna przed Oskarową galą, na której wystąpią.

Keyon Harrold- trębacz, producent muzyczny, aranżer, songwriter. Nazwany przez Wyntona Marsalisa „przyszłością trąbki”.

Jeden z najbardziej obiecujących trębaczy młodego pokolenia. Gra jazz, R&B, pop, gospel, blues i hip-hop. Koncertował i nagrywał płyty z największymi artystami i zespołami z całego świata m.in. Jay-Z, Beyonce, Common, Erykah Badu, Lauryn Hill, Rihanna, Gregory Porter, D’Angelo oraz Billy Harper, Robert Glasper czy 50cent. Jest współtwórcą albumu „Night Black Summer” autorstwa ikony R & B Maxwell, która zdobyła dwie nagrody Grammy. Kolejnym wielkim sukcesem Harrolda jest nagranie ścieżki trąbki w filmie “Miles Ahead” o Milesie Davisie w reżyserii Don Cheadle.

Ciekawym jest również fakt, iż Keyon wygrał w Szczecinie w 2004 konkurs improwizacji “Zmagania Jazzowe”. W pracach przy albumie “The Mugician” udział wzięli m.in.: Gary Clark, Jr., Bilal, Big K.R.I.T., Pharoahe Monch, Guy Torry, Robert Glasper, Georgia Ann Muldrow, Darin Atwater oraz James Poyser.

Pharoahe Monch amerykański raper i producent muzyczny. Jego twórczość wymyka się jakimkolwiek ramom, jest artystą niezależnym. Jego muzyka charakteryzuje się inteligencją, nie pozbawiona ostrego, mocnego brzmienia. Zdobywca Grammy za soundtrack do filmu Miles Ahead.

1. marca, godz. 20.00 
Keyon Harrold „The Mugician” feat. Pharoahe Monch 
Trafostacja Sztuki Jazz/R'n'b/Hip hop/Soul
Bilety: 90 zł http://bit.ly/2HcJh7E

TRAFO Trafostacja Sztuki

TRAFO Trafostacja Sztuki

ul. Świętego Ducha 4, 70-205 Szczecin

91-400-00-49
mail@trafo.org
http://trafo.org