08.10.2018
17:00

Miejsce
13muz

Kategoria
Spotkanie

Pozostałe terminy
Pełna kultura

Kącik Wesołego Dziergacza

Kącik Wesołego Dziergacza
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Kącika Wesołego Dziergacza.
Dom Kultury 13 Muz i Nordic Culture House zapraszają stałych i nowych artystów rękodzielników do „wesołego dziergania” w kolejnym sezonie.
 
Rękodzieło robi furorę i karierę nie tylko w Skandynawii, ale na całym świecie, więc i my podążamy za najlepszymi trendami w modzie i wystroju wnętrz. Podziwiamy skandynawski design i śliczne wzory, prostotę i piękno, ale my też tak potrafimy! Inspirujmy się i działajmy! Ubierajmy się barwnie i modnie! Mieszkajmy pięknie i wygodnie! Zapraszamy każdego, kto umie, lubi i chce się nauczyć tworzyć drobne i większe dzieła z nici, włóczki, sznurka etc., na szydełku, na drucikach, na czym tylko potrafi!
Zapraszamy każdego, kto jest lub chce zostać designerem rękodzielnikiem, ma albo chce mieć domową lub firmową galerię czy zbiór sweterków, bluzeczek, serwetek, czapeczek, szali, narzutek, rękawiczek, skarpetek, kapelusików czy innych cudeniek wykonanych ręcznie.
Zapraszamy Panie i Panów w każdym wieku! Nie dziergajcie wyłącznie w zaciszu domowym! Dziergajcie z nami we wspaniałym towarzystwie pasjonatów, profesjonalistów, amatorów - Wesołych Dziergaczy! Przy dobrej kawce i dobrej muzyce w Waszym Kąciku możecie już zawsze miło się spotkać i pogadać, pośpiewać i powymieniać pomysły. 
Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek o g.17 w Domu Kultury 13 Muz (informacja na miejscu).
 
Koordynatorzy projektu:
Irina Policastro, Nordic Culture House, tel. 516 159 638.
Janusz Janiszewski, Dom Kultury 13 Muz, tel. 501 791 491

13muz

13muz

pl. Żołnierza Polskiego 2, 70-551 Szczecin

91 43 47 173, 502 383 070
j.janiszewski@13muz.eu
www.13muz.eu