28.04.2018
20:30

Miejsce
Klub Storrady - Domek Grabarza

Wstęp
20zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

Fun Fare | Orzeł i Reszka

Fun Fare | Orzeł i Reszka
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Fun Fare | Orzeł i Reszka 

Piosenkowe, post-punkowe Fun Fare oraz elektroniczny duet Orzeł i Reszka to skład kolejnej edycji cyklu Tego Słucham. Koncert w sobotę 28 kwietnia w Domku Grabrarz. 
Fun Fare pochodzą z Lipska i odwołują się do bogatej tradycji niemieckich krautrocków osadzając swoje „dziwnie” melodyjne piosenki w przestrzeniach pełnych repetycji i pulsu. Ich muzyka brzmi jak spojrzenie przez grube kolorowe szkło – świat staje się pastelowy i lekko zniekształcony. Interesujący, urzekający, ale również niepokojący. Przyjeżdżają do Szczecina niedługo po premierze swojej najnowszej płyty "Trifles & Events are your Concern". W Polsce zagrają po raz pierwszy.
Tego wieczora na scenie pojawi się też Orzeł i Reszka. To nowy duet gorzowskich muzyków, dobrze znanych fanom piosenkowej elektroniki. Tworzą go Magdalena Turłaj (ex-Kawałek Kulki, Wakacje, Drekoty) i Maurycy Kiebzak Górski (ex-Creska, UL/KR). To czego nie sfinalizowała Karotka projektem solowym, a wykracza poza stylistykę Żółtych Kalendarzy (aktualnie ich macierzystego zespołu) znalazło wyborne ujście. Wyjątkowy wokal, brawurowe linie melodyczne wsparte dopracowanymi bitami i gustownymi aranżacjami są znakiem rozpoznawczym projektu. Uwaga, uwodzą!

Muzyka:
https://youtu.be/Dy1-bfTH1wA
https://youtu.be/pKobdu78pcQ
https://funfare.bandcamp.com/album/trifles-events-are-your-concern

Fun Fare | Orzeł i Reszka
Klub Storrady - Domek Grabarza

Klub Storrady - Domek Grabarza

ul. Storrady-Świętosławy 2 71-602 Szczecin

91 489 49 09, 665 420 764
kontakt@storrady.org
http://storrady.org