21.04.2018
20:00

Miejsce
Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

Wstęp
20zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

SIKSA - Marszałek - tba

SIKSA - Marszałek - tba
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

SIKSA - Marszałek - tba

Szczecińskie ryliz party splita SIKSY i Marszałka pt. „Patriotyzm Jutra”, który ukazał się nakładem Pasażer zine and records i Melina Crew Records. Nie bój się. Tak brzmi polski punk rock w XXI wieku...

SIKSA (Danger/discomfort riot grrl'n'bass)
Herstoria SIKSY jest częścią historii tego państwa i świata i SIKSA zarządziła już dawno koniec historii na wieki wieków. Jej wystąpienia to rollercoaster/perfo-punk absolutny dzięki któremu przypominasz sobie dlaczego jako dzieciak chciałeś być dorosły i dlaczego jako dorosły chcesz znowu być gówniarzem. SIKSA to infantylny i aspołeczny koszmar ze scen punkowych, teatralnych i literackich, zahaczający o R.I.P. R.A.P. Nazywaj sobie to koncertem, teatrem, monodramem, sztuką współczesną, ale nie zapominaj, że SIKSA to śmiertelnie poważna sztuka. Nie śmieszkuje, nie trolluje więc masz peszka. SIKSĘ tworzy Alex (nie-aktorka) co pyskuje i krzyczy do wulgarnych pochodów basowych skomponowanych przez Buriego (nie-muzyk). Jeżeli masz wobec SIKSY niecny, perfidny plan to lepiej uważaj na swoje słowa i czyny, bo SIKSA wie, że ZEMSTA NAJLEPIEJ SMAKUJE NA ZIMNO.

https://www.facebook.com/xsiksax/
https://vimeo.com/235561111 (live)
https://siksa.bandcamp.com/

Marszałek (h8 poetry punk)
Solowy projekt muzyczny, w którym to Piotr Markowski realizuje ideę muzycznej autarkii, grając solo jednocześnie na gitarze i perkusji. Zaczynał od przetrąconego pankiem kantry-bluesa, ale z czasem przesiadł się na bas i teraz sadzi mięsiste zapętlone riffy do prostych, wybijanych nogami rytmów. W warstwie lirycznej porusza wiele ważnych współczesnych tematów z właściwą sobie wrażliwością.

https://www.facebook.com/MAR5ZAL3K/
https://youtu.be/hD3uQECwaC0
https://youtu.be/ORb6b6jP_1Q 
https://marszalek.bandcamp.com/

Tba (dub) - jak wymyślą nazwę to dodamy.

Kolumba 4 - szczeciński loft kultury / P1
ul. Krzysztofa Kolumba 4, Szczecin
20.00 drzwi. Start 21.00.
20 pln (na bramce)

Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

ul. Kolumba 4, Szczecin

604 194 494