12.05.2018
18:00

Miejsce
Netto Arena

Wstęp
65/85zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Letnia Scena ESKI Największe gwiazdy dla hospicjum!

Letnia Scena ESKI Największe gwiazdy dla hospicjum!
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Letnia Scena ESKI: Największe gwiazdy zagrają dla hospicjum!

Jedna sala jest już gotowa! Wyremontowana, pachnąca nowością, po prostu idealna! Na razie tylko jedna, a może być ich więcej! Każdy z Was może sprawić, by wszystkie sale w szczecińskim Hospicjum św. Jana Ewangelisty tak wyglądały. Wystarczy wziąć udział w wyjątkowym koncercie, który odbędzie się już w maju, w hali Netto Arena! Na scenie wystąpią gwiazdy polskiej muzyki pop!

Już 12 maja w hali Netto Arena przy ulicy Szafera w Szczecinie odbędzie się specjalna, charytatywna edycja Letniej Sceny ESKI, podczas której wystąpią wyjątkowi wykonawcy: Filip Lato, Sound'n'Grace, Natalia Szroeder oraz Damian Ukeje - gwiazdy, które wszyscy znamy m.in. z anteny Radia ESKA.

Filip Lato
Jeden z najciekawszych i najzdolniejszych uczestników ostatniej edycji The Voice of Poland. Współpracował z chórem Sound'n'Grace, czego owocem jest utwór "100", który podbił listy przebojów w całej Polsce. Klip do tej piosenki obejrzało już ponad 12 milionów użytkowników serwisu YouTube.

Aktualnie Filip pracuje nad swoim debiutanckim albumem, którego premiera planowana jest wiosną 2018 roku.

Sound'n'Grace
Sound’n’Grace został okrzyknięty przez jurorów programu Mam Talent najlepszym chórem w Polsce. To zespół w którym każdy z wokalistów to doskonale oszlifowany diament, dzięki czemu razem tworzą bogactwo muzycznych możliwości. Zwykły wieczór zamienią w wyjątkowe wydarzenie, które zapadnie słuchaczom w pamięci na długo. Ci młodzi, utalentowani artyści to grupa przyjaciół, którzy pod kierunkiem jedynego w Polsce duetu dyrygenckiego: Ani Żaczek i Kamila Mokrzyckiego od 2005 roku wspólnie realizują pasję, jaką jest dla nich muzyka.

Natalia Szroeder
Najzdolniejsza i najbardziej rozchwytywana polska piosenkarka młodego pokolenia. Natalia Szroeder ze sceną oswajała się już od 4. roku życia. Jej kariera zaczęła się w programie "Od przedszkola do Opola" i rozwijała się płynnie w rytmie licznych festiwali, przeglądów piosenki i programów telewizyjnych. Jednym z osiągnięć młodziutkiej Natalii było zwycięstwo w "Szansie na sukces", gdzie wystąpiła w repertuarze królowej polskiej piosenki Maryli Rodowicz.

Damian Ukeje
Jesienią 2011 roku wziął udział w pierwszej edycji programu The Voice of Poland, będąc w drużynie Nergala. Dotarł do finału, gdzie zaprezentował autorski utwór "Nie mamy nic"... i wygrał! W listopadzie 2012 ukazał się jego pierwszy singel "Bezkrólewie". Obecnie artysta ma na koncie dwa albumy studyjne.

 
Kup bilet - wesprzyj hospicjum!

Każdy bilet wstępu na koncert to specjalna cegiełka, która wesprze fundację "Dom Hospicyjny- Hospicjum św. Jana Ewangelisty w Szczecinie". Dochód z koncertu zostanie przekazany na opiekę nad chorymi na choroby nowotworowe w naszym regionie, a także na sal hospicjum stacjonarnego, które wymagają generalnej modernizacji i wyposażenia w specjalistyczne łóżka.

Koncert Letnia Scena ESKI Charytatywnie odbędzie się 12 maja w szczecińskiej hali Netto Arena. Początek o godzinie 18.00. Bilety można nabyć zarówno przez Internet, za pośrednictwem stron bilety.fm i arenaszczecin.pl, a także w stacjonarnych punktach sprzedaży:

    Punkt obsługi klienta bilety.fm na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie - ul. Korsarzy 34 Szczecin, wejście "i", teren informacji turystycznej - pon - pt, 10:00 - 18:00 (karta/gotówka)
    Informacja Turystyczna w szklanym pawilonie na placu Żołnierza Polskiego w Szczecinie - pon - pt, 10:00 - 18:00, sob - ndz 9:00 - 15:00 (płatność tylko gotówką)

Netto Arena

Netto Arena

ul. Władysława Szafera 3/5/7, 71-245 Szczecin

609 485 965

http://www.nettoarena.pl