24.05.2018
18:30

Miejsce
Łasztownia

Wstęp
10/25zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Agnieszka Chylińska - JuweSzczecin '18

Agnieszka Chylińska - JuweSzczecin '18
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Agnieszka Chylińska - JuweSzczecin '18

Zapraszamy na pierwszy dzień koncertów podczas szczecińskich Juwenaliów! Gwiazdą będzie Agnieszka Chylińska! Kolejnych wykonawców poznacie wkrótce.

Bilety w przedsprzedaży są dostępne na platformach www.ticketos.pl oraz www.bilety.fm, a także w punktach stacjonarnych bilety.fm.
Bilety studenckie: 10 PLN | Bilety normalne: 25 PLN

Agnieszka Chylińska
Muzyczny powrót Agnieszki Chylińskiej z już potrójnie platynową płytą Forever Child okazał się ogromnym sukcesem. Jej premierowy singiel „Królowa łez" ma ponad 55mln odsłon w serwisie YouTube. Płyta została wydana 30 września 2016r. i natychmiast stała się jedną z najchętniej kupowanych płyt w Polsce (sprzedano ponad 90 tys. płyt)
„Forever child" jest zaskakującą i nieoczywista, a jej twórczość najlepiej określa ukute przez nią samą hasło: „nigdy taka sama". Tym razem Chylińska postanowiła połączyć rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Na koncercie w ramach Juwenaliów charyzmatyczna artystka kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy energetyczny rock

Łasztownia, Szczecin
Czwartek 24.05.2018
Otwarcie bram: 18:30 - 2:00

Juwenalia Szczecin są organizowane przez Porozumienie Samorządów Studenckich Uczelni Wyższych Szczecina.

Łasztownia

Łasztownia

Szczecin, Łasztownia