26.05.2018
18:30

Miejsce
Łasztownia

Wstęp
10/25zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Paluch, Otsochodzi, Dwa Sławy - JuweSzczecin '18

Paluch, Otsochodzi, Dwa Sławy - JuweSzczecin '18
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Paluch / Otsochodzi / Dwa Sławy - JuweSzczecin '18

Ostatni dzień to klasycznie hip-hop! Już dziś wiemy, że zagrają Paluch, Otsochodzi i Dwa Sławy. Kolejnych wykonawców poznacie wkrótce.

Bilety w przedsprzedaży są dostępne na platformach www.ticketos.pl oraz www.bilety.fm, a także w punktach stacjonarnych bilety.fm.
Bilety studenckie: 10 PLN | Bilety normalne: 25 PLN

Paluch Oficjalnie
Otsochodzi
Dwa Sławy
Bonson

Dwa Sławy to łódzki duet, w skład którego wchodzą Rado Radosny oraz Astek. Związani wcześniej z macierzystymi formacjami – Uśpione Miasto i Ustinstrumentalix w 2006 roku postanowili połączyć siły aby tworzyć zupełnie nowy projekt. Pod szyldem Dwa Sławy wydali dotąd sześć wydawnictw, z których dwa ostatnie – „Ludzie Sztosy" i „Dandys Flow" pokryły się złotem.
W swoich numerach łączą ekstremalnie szybką nawijkę z inteligentnymi grami słownymi, nowoczesnymi podkładami i sprawnym doborem współpracowników. Na ich albumach na featuringach pojawiali się m.in. Tede, Quebonafide czy DJ Flip. Niebawem ukaże się ich nowy album o tytule „TBA".

Otsochodzi to jedna z największych nadziei polskiego hip-hopu. Młody raper posiada w dorobku podziemny debiut zatytułowany "7" wydany w kwietniu 2015 roku. Wystąpił na uznanych festiwalach muzycznych (m.in Open'er Festival czy Hip Hop Kemp) oraz udzielił gościnnie na płytach zaprzyjaźnionych artystów (Włodi, Rasmentalism, VNM, The Returners, Sonar czy Flirtini). Docenienie przez rodzimą scenę przełożyło się na zainteresowanie Asfalt Records, gdzie Otso wydał swój pierwszy długogrający album pt. "Slam". Obecnie promuje kolejne wydawnictwo. „Nowy Kolor" między innymi za pomocą singla o tym samym tytule, który ma już ponad 24 miliony odtworzeń na Youtube! Na nowej płycie znalazła się czołówka sceny – Pezet, O.S.T.R., Taco Hemingway, Włodi, Pelson czy Holak.

Paluch (Łukasz Paluszak) – urodzony w Poznaniu. Dorastał w czasach, w których nie było Facebooka, Instagrama, Twittera, Snapchata a rap był traktowany jako muzyka podziemia. Gatunek ten miał w sobie coś z tabu, a Paluch do tej pory pozostał wierny jego oldschoolowej formie. Jest jednym z najbardziej pracowitych polskich raperów. W 2016 roku światło dzienne ujrzały aż dwa albumy Okazały się one ogromnym sukcesem, błyskawicznie pokrywając platyną. Artysta ma własną wytwórnię muzyczną B.O.R. Records, za pośrednictwem której wydaje wszystkie swoje solowe płyty. Jego ostatni album "Ostatni Krzyk Osiedla" został wydany w listopadzie 2016 roku i promowany jest singlem "OKO". Poprzedni krążek "10/29" symbolicznie nawiązuje do ilości wydanych płyt (10) oraz do wieku rapera.

Łasztownia, Szczecin
Sobota, 26.05.2018
Otwarcie bram: 18:30 - 2:00

Juwenalia Szczecin są organizowane przez Porozumienie Samorządów Studenckich Uczelni Wyższych Szczecina.

Łasztownia

Łasztownia

Szczecin, Łasztownia