21.06.2018
19:00

Miejsce
Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

Wstęp
15zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

Woodoom (LV) x Nihilosaur

Woodoom (LV) x Nihilosaur
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Psychodelia, sludge, stoner, punk, ciężke brzmienie i wszystko co pomiędzy oraz niedpowiedziane  to najtrafniej obrazuje wizję najbliższego wieczoru koncertowego z łotewskim Woodoom i szczecińskim składem Nihilosaur. Koncert Woodoom będzie pierwszym występem w Szczecinie, a również jedynym w Polsce w trakcie zbliżającej się trasy koncertowej obejmującej również miasta Łotwy i Litwy.

 

WOODOOM

Woodoomjest bardzo świeżym zjawiskiem łotewskiej sceny niezależnej. Ich set koncertowy w klimatach stoner sludge punk składa się z tłustych i potężnych basowych riffów, kontrastujących brzmień gitarowych i psychodelicznych perkusyjnych rytmów uzupełnionych trzema wokalami (tenor, baryton, bas i warczenie) ... i tuba. Każdy koncert jest wyjątkowym doświadczeniem, którego publika nie może porównywać do niczego, co kiedykolwiek słyszeli ze względu na jego unikalny dźwięk i koncepcję. Koncerty są rodzajem rytuału wyzwolenia od codzienności. Płyniemy jednym i zabierając słuchacza w podróż przez wewnętrzne zmagania między ciemnością i światłem, przeszłością i teraźniejszością, snami i rzeczywistością, śmiercią, wolnością i doświadczeniami poza ciałem. W składzie: Daniel God (wokal, tuba), Dave Raven (bass, wokale), Mo Aspen (perkusja), Reinis Swagris (gitara, wokale).

www.facebook.com/WoodoomMusic

 

NIHILOSAUR

 

Zespół Nihilosaur powstał w Szczecinie w 2005 roku i tworzą do członkowie zespołów The Analogs, Felicite Pueros, Dzieci. Na koncie wydawniczym mają trzy płyty długogrające i dwie EP'ki. Najnowsza płyta zatytułowana "Hymn & Ruin" została nagrana latem 2017 roku. Zespół Nihilosaur łączy stylistycznie elementy noise'u, metalu, muzyki progresywnej i psychodelii. W składzie: FLorian ANalfox – wokal/bass, Felix Geniusfix – gitara, Tiwo Meitz – perkusja.

www.nihilosaur.bandcamp.com

www.facebook.com/nihilosaur

 

Koncert zespołów Woodoom i Nihilosaur odbędzie się już 21 czerwca 2018 (czwartek) o godzinie 19:00 (start godz. 20:00) na pierwszym piętrze Kolumba 4 – szczecińskiego loftu kultury, przy ul. Kolumba 4. Wstęp 15 PLN (lub więcej według uznania). Organizatorem jest piracki kolektyw P1.

Woodoom (LV) x Nihilosaur
Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

ul. Kolumba 4, Szczecin

604 194 494