15.06.2018
18:30

Miejsce
Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

Wstęp
15zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

Rykowisko vol. 7

Rykowisko vol. 7
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Cowshed, Hellvoid, PowerPlant 'n friends - Rykowisko vol. 7

COWSHED (Gdańsk)
Od 2011 gramy szeroko pojętą muzykę metalową. W naszych numerach można usłyszeć motywy grove'owe i sludge'owe. Aktywnie koncertujemy. Dzieliliśmy scenę m.in. z takimi zespołami jak Cochise, Tuff Enuff, Corruption czy Kat&Roman Kostrzewski. W marcu 2014 roku wydalismy nasze pierwsze demo. Caly czas jednak pracujemy nad nowym materialem.
https://www.facebook.com/CowshedBand/
https://www.youtube.com/watch?v=76tWkskV9n8

HELLVOID (Gdynia)
Hellvoid to luźna mieszanka bass n roll/stoner/doom. Zespół opiera swoje brzmienie na dwóch gitarach basowych. Zespół powstał w 2015 roku w Trójmieście. Skład zmienił się dotychczas dwukrotnie. Zespół supportował również legendarną sludge'ową grupę Conan. Mieli również przyjemność grać z : Belzebong, Red Scalp. 
https://www.facebook.com/hellvoidband
https://www.youtube.com/watch?v=H-gp9NAqtEY

POWER PLANT (Szczecin)
Zespół czerpiący insprację z takich regionów jak Seattle i Palm Desert czy Nowy Orlean. Łacząc w sobie luz, fuzz, i Hendrixową psychodelę szukają swojej scieżki przez soniczne horyzonty, rozgrzewając przy tym publikę do białości mocarną muzyką i sceniczną energią.
https://www.facebook.com/PowerPlant
https://www.youtube.com/watch?v=Q4UmtiJ1t00

BLOW (Szczecin)
Jesteśmy niczym Ich troje w wersji rockowej, łączy nas wspólna pasja do tworzenia muzyki i dobrej zabawy. W naszym szalonym trio występują: charyzmatyczna wokalistka o potężnym głosie, wydobywająca niskie dźwięki ze swej gitary basowej - Sara, posiadający niewątpliwie indywidualny i charakterystyczny styl grania perkusista - Dominik oraz najbardziej szalony z całej trójki odpowiadający za pokręcone riffy i niebanalne solówki gitarzysta - Filip.
https://www.facebook.com/feeltheblow/
https://www.youtube.com/watch?v=ICKZ9qw5i2I&

IN SILENCE (Kamień Pomorski)
https://www.facebook.com/In-Silence-315823775156561/

Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

ul. Kolumba 4, Szczecin

604 194 494