20.07.2018
17:00

Miejsce
Amfiteatr w Morzyczynie, Gmina Kobylanka

Wstęp
60/90zł

Kategoria
Kabaret

Pełna kultura

„Miedwiańskie Lato”: Kabareton

„Miedwiańskie Lato”: Kabareton
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Kabareton - Amfiteatr w Morzyczynie nad Miedwiem

To już kolejna edycja kabaretów na amfiteatrze nad jeziorem Miedwie. W tym roku CKiR Kobylanka zaprosiło kabarety SMILE, POD WYRWIGROSZEM oraz WEŹRZESZ.

KABARET SMILE wywodzący się z Lublina tworzą trzej Panowie: Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski oraz Paweł Szwajgier. Ich skecze bawią widzów od wielu lat a w swoim dorobku artystycznym posiadają mnóstwo nagród, w tym wiele nagród publiczności. Skecze oraz niezaprzeczalnie bezkonkurencyjne piosenki Kabaretu Smile odnoszą się głównie do absurdów życia. Kabaret Pod Wyrwigroszem to Łukasz Rybarski (Aktor z zawodu i reżyser z zamiłowania. Na scenie jest zawsze uśmiechnięty, nawet w roli poważnego profesora Jana Miodka), Maurycy Polaski (wraz z Łukaszem Rybarskim ojciec i współzałożyciel formacji. Znany przede wszystkim jako ksiądz, która to postać jest mu dziwnie bliska), Beata Rybarska (wbrew pozorom blondynka, choć o temperamencie brunetki. Jak na zawodową aktorkę przystało przekonująca w każdej roli od sprzątaczki do damy), Andrzej Kozłowski (najmłodszy i najnowszy nabytek Wyrwigrosza. Prywatnie miłośnik i wykonawca latynoskich rytmów), Tomasz Olbratowski (współpracownik kabaretu, krakowski felietonista i satyryk. Autor części tekstów). Kabaret WEŹRZESZ to młoda i utalentowana formacja kabaretowa występująca w składzie mieszanym. Kabaret jest laureatem wielu przeglądów branżowych, takich jak m.in. finał krakowskiej PAKI, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, poznański festiwal "Zostań Gwiazdą kabaretu", wałbrzyska "PrzeWałka", piotrkowskie "Trybunały Kabaretowe", dąbrowski "Debeściak", czy rybnicki festiwal “Ryjek” (nagroda Mały Ryjek). WEŹRZESZ ma też na koncie wiele realizacji TV, m.in. Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry (TVP 1), Kabaretowe Wakacje z Duchami (TVP 2), Świętokrzyska Gala Kabaretowa (TVP 2), Sabat czarownic (TVP 2), Rybnicka Jesień Kabaretowa (Polsat), Dzięki Bogu już weekend (TVP 2), Płocka Noc Kabaretowa (TVP 2).

Cykl imprez „Miedwiańskie Lato” 2018 to nieustanie od 2007 roku jedne z najważniejszych form kultury i rozrywki dla wszystkich mieszkańców gminy Kobylanka, Stargardu, Szczecina, okolic oraz turystów przybyłych z całej Polski i zagranicy nad Jezioro Miedwie. W tym roku zaplanowane jest kilkanaście wydarzeń, około 120 godzin występów artystycznych w malowniczym plenerze, jakim jest bez wątpienia amfiteatr na jeziorze Miedwie. W tym roku Morzyczyn odwiedzą takie gwiazdy jak O.S.T.R., Guzior, Kartky, kabaret SMILE, kabaret Pod Wyrwigroszem, kabaret Weśrzesz, GROMEE, DJ KUBA&NEITAN, Dj Slavic (Ola Ciupa), Sławomir, Kamil Bednarek, zespół KOMBI oraz wielu innych wykonawców z Polski i zagranicy.

Bilety ONLINE:
eBilet.pl

Bilety stacjonarne (60 lub 70 zł / 70 lub 80 zł na 30 dni przed kabaretem / 80 lub 90 zł w dniu kabaretu) :

- Biuro CKiR Kobylanka, ul. Jeziorna 6, 73-108 Kobylanka

- CAMPING 104 (przy głównej bramie na ośrodek Miedwie), ul. Szczecińska 32, 73-108 Zieleniewo

„Miedwiańskie Lato”: Kabareton
Amfiteatr w Morzyczynie, Gmina Kobylanka

Amfiteatr w Morzyczynie, Gmina Kobylanka

Gmina Kobylanka