12.07.2018
13:00

Miejsce
Na mieście

Wstęp
wolny

Kategoria
Dla dzieci

Pełna kultura

Wieczne mity - wakacje w bibliotece

Wieczne mity - wakacje w bibliotece
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Hurra! mamy już wakacje! Nadszedł długo wyczekiwany czas ciężkich plecaków, letnich przyjemności, czas zdobywania nowych doświadczeń, słońca i zabawy! Jest to również czas na przeżywanie przygód z nowymi bohaterami książek, którzy tylko czekają, żeby ożyć w dziecięcej wyobraźni i ponieść młodych czytelników hen, ku przygodzie!
Wakacyjne atrakcje czekają na dzieci, które wybiorą pozostanie w mieście, nie pozwolimy im na nudę.

Filia biblioteczna nr 4 (ul. Barnima 25)
Wieczne mity - wakacje w bibliotece

Uczestników wakacyjnych zajęć w filii bibliotecznej nr 4 serdecznie zapraszamy w lipcowe środy i czwartki, w godz. 13.00-14.00 do udziału w wyprawie do krainy starożytnej mitologii. Barwne opowieści o dawnych bogach, herosach i niezwykłych stworzeniach przekonują, że bohaterowie mitologii nadal obecni są we współczesnym świecie. Ślady ich bytności odnaleźć można choćby w różnych wyrażeniach i zwrotach językowych.
Podczas cotygodniowych spotkań dzieci będą mogły poznać mity starożytnych Greków i Rzymian, a potem sprawdzić swoją wiedzę, uczestnicząc w literackich zabawach, konkursach oraz warsztatach plastycznych. Program zajęć przygotowany został w oparciu o książkę Katarzyny Marciniak pt. „Moja pierwsza mitologia”.

Na mieście

Na mieście

Szczecin