30.09.2018
16:00

Miejsce
Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

Wstęp
39zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

Artur Sikorski OKRĄG TOUR

Artur Sikorski OKRĄG TOUR
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Artur Sikorski OKRĄG TOUR

Po premierze debiutanckiej płyty pt. Okrąg, która miała miejsce 1 grudnia 2017 r. i sukcesie pierwszej części trasy koncertowej, Artur Sikorski wyrusza w dalsze tournee. Dotychczas kojarzony głównie z kolaboracji z bratem, jednak trzymający się na uboczu, ale zawsze w towarzystwie swojej gitary - zdecydował się na przełom w swojej karierze.

Start sprzedaży biletów 27.04.2018, godz. 12:00 na ebilet.pl oraz w Salonach Empik. 

DOSTĘPNE BILETY:
Bilet na koncert - 39 zł 
Bilet na Meet&Greet - 109 zł. Uczestnik otrzymuje podarunek oraz zdjęcie z wokalistą. (Upoważnia również do udziału w koncercie) 
Bilet VIP - 229 zł. Uczestnik bierze udział w kameralnym lunchu i spotkaniu z wokalistą, otrzymuje podarunek oraz zdjęcie. (Upoważnia również do wzięcia udziału w koncercie oraz w Meet&Greet.) 

O ALBUMIE:
Album „Okrąg” czyli dziesięć totalnie własnych kompozycji, style muzyczne odwzorowujące gusta Artura, autorskie teksty pełne emocji - pokażą prawdziwą twarz młodego wokalisty. Każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie, ponieważ usłyszymy trochę popu, reagge a nawet rapu. Jednak wszystkie piosenki łączy zawsze dźwięk jednego instrumentu - gitary

Organizator: MyMusic

Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

ul. Kolumba 4, Szczecin

604 194 494