20.07.2018
17:00

Miejsce
Szczeciński Inkubator Kultury

Wstęp
wolny

Kategoria
Wydarzenia

Pełna kultura

Środek lata w środku miasta!

Środek lata w środku miasta!
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

ŚRODEK LATA W ŚRODKU MIASTA

Wakacyjny czas sprzyja na piknikowe szaleństwa, dlatego chcemy Was zaprosić do naszego zielonego ogrodu INKU. Koncerty, wielki twister, zagadkowe baloniki, ognisko – to tylko część atrakcji, które dla Was przygotujemy.

Serdecznie zapraszamy Was do ogrodu INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury 20 lipca 2018 roku na wydarzenie pod nazwą „Środek lata w środku miasta”. Startujemy o godz. 17:00!

W zielonej przestrzeni INKU na najmłodszych będą czekały animacje, gry podwórkowe XXL, zamek dmuchany i wata cukrowa. Starsi będą mogli w tym czasie zrelaksować się na leżakach i kocykach. Na pewno nie będziemy się nudzić. Dla tych aktywnych i tych, którzy chcieliby się aktywnością zarazić wspólnie z Fundacją Kamienicą 1 będziemy mogli zagrać w spikeball. Zawitają do nas znane Wam food trucki: Lodowe Rollsy i ich wspaniałe lody, które robione są na Twoich oczach oraz DżusWóz ze świeżo wyciskanymi sokami z owoców cytrusowych. Przygotujemy także ognisko ( można przynieść ze sobą kiełbaski 
i ulubione przekąski) oraz zachęcamy aby zabrać ze sobą dobre humory.

Specjalnie dla Was od godz. 17:00  standardy muzyki jazzowej zagra zespół Cafe Jazz Trio w składzie: Ryszard Słowicki (instrumenty perkusyjne), Krzysztof Marek (klarnet), Robert Jarzębski (gitara akustyczna) oraz Maria Radoszewska – skrzypaczka i wokalistka, która wystąpi z repertuarem muzyki rozrywkowej. Od godz. 19:00 DJ-ski set zaprezentuje Morfeusz, szczeciński artysta poruszający się w obszarach dub, dubstep i dubtechno. Przyjemny relaks, dobra muzyka, pyszne smakołyki gwarantowane. U nas nie ma ograniczeń wiekowych, dlatego zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.
DO ZOBACZENIA W OGRODZIE  INKU!

CO: ŚRODEK LATA W ŚRODKU MIASTA!
GDZIE: Ogród Szczecińskiego Inkubatora Kultury| al. Wojska Polskiego 90
KIEDY: 20.07.2018 (piątek)
START: 17:00
ORGANIZATORZY: Stowarzyszenie Media Dizajn, INKU Szczeciński Inkubator Kultury, Gmina Miasto Szczecin,
PARTNERZY: Complex – Studio Profesjonalej Obsługi Imprez, Kastelo – organizacja imprez, Fundacja Kamienica 1, Floating Trippin’ Festival  ZAGRAJĄ: Maria Radoszewska, Cafe Jazz Trio, DJ Morfeusz
FOOD TRUCKI: Lodowe Rollsy, DżusWóz

Szczeciński Inkubator Kultury

Szczeciński Inkubator Kultury

al. Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin

91 424 04 64
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
http://inkubatorkultury.szczecin.pl/