08.12.2018
19:00

Miejsce
Netto Arena

Wstęp
120/270zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Muzyka Filmowa 2019 Demony i Anioły ODWOŁANY!!

Muzyka Filmowa 2019 Demony i Anioły ODWOŁANY!!
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Muzyka Filmowa 2019 Demony i Anioły

Oświadczenie Organizatora w sprawie odwołania imprezy.
"Szanowni Państwo,

informujemy, że widowisko "Muzyka Filmowa: Demony i Anioły" nie odbędzie się w niżej podanych terminach:

Kraków 16.11. 
Poznań 25.11. 
Warszawa 6.12. 
Szczecin 8.12.

Osoby, które zakupiły bilety otrzymają zwrot poniesionych kosztów. Prosimy o bezpośredni kontakt z punktami sprzedaży, w których zakupiliście Państwo bilety.

Za wszelkie niedogodności najmocniej przepraszamy.
Organizator: Lux Jerzy Grazda"

Osoby, które nabyły bilet w kasie Netto Arena, mogą dokonać zwrotu biletu w tym punkcie sprzedaży.
Natomiast osoby, które nabyły bilet przez internet proszone są o napisanie maila do bileterii, w której zakupiły bilet z prośbą o zwrot pieniędzy. Bileria tym osobom zwróci pieniądze na podany numer konta bankowego.
Kasy biletowe Netto Arena czynne są:
- poniedziałek, wtorek, czwartek od godziny 09:00 do 16:00
- środa, piątek od godziny 11:00 do 18:00

 

Mamy niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu największe muzyczne wydarzenie nadchodzącego roku – Muzyka Filmowa 2019. Ten wyjątkowy projekt to niezrównana uczta nie tylko dla wielbicieli zapierających dech w piersiach muzycznych opowieści, ale także spostrzegawczych miłośników X muzy.

Muzyka to jedna z dziedzin sztuk pięknych, która wpływa na nasze odczucia poprzez dźwięki. Dobra muzyka to taka, która pozostawia w nas ślad emocjonalny – wzrusza, bawi, przywołuje wspomnienia i niesie ze sobą przekaz. Projekt Muzyki Filmowej ma iść krok dalej. Pragniemy dostarczyć Państwu nie tylko prawdziwie dobrą, mądrą muzykę, ale także doznania wizualne i artystyczne. To próba całościowego widowiska, na który złoży się znakomite prowadzenie koncertu, pierwsza tego typu mieszanka artystów i repertuaru, energetyczna orkiestra i wizualne efekty, dzięki multimediom i najlepszym artystycznym gimnastykom. Czy taka kompilacja sztuk ma szansę się udać? Czy finalny obraz wynikający z mariażu muzyki, filmu i sztuk gimnastycznych może nieść ze sobą przekaz o historii i naturze ludzkości?

Pierwsza edycja widowiska pod tytułem „Demony i Anioły" to dźwiękowa podróż w czasie. Zawiłe dzieje świata przedstawione za pomocą piosenek z wybitnych i ważnych produkcji filmowych, które opowiadają o człowieku właśnie. Tytułowe Demony i Anioły zapowiadają, że ten niezwykle różnorodny koncert traktować będzie nie tylko o jasnej stronie ludzkiej natury. Przedstawimy również nieco ciemniejsze oblicze historii naszego świata. Demony i Anioły nawiązują także do wybitnych artystów tworzących to widowisko. Anielskie i delikatne głosy, które rozkochały już w sobie całą Polskę oraz charyzmatyczne ostre brzmienia.

Na scenie zobaczymy: Edytę Geppert, Anitę Lipnicką, Ewę Farną, Darię Zawiałow, Anię Dąbrowską, Martę Zalewską, Natalię Rubiś, Janusza Radka, Kamila Bednarka oraz Krystiana Krzeszowiaka. Oprawę muzyczną powierzono Mat Max Orchestra pod batutą Mata Melbourne. Za niepowtarzalne wrażenia artystyczne odpowiadać będzie również Teatr Ocelot, a autorem scenariusza i reżyserem Muzyki Filmowej 2019 jest Jacek Kęcik. Koncert poprowadzi aktorka Magdalena Różczka.

Zapraszamy na epicką opowieść o zwykłych ludziach, z których jednak każdy jest na swój sposób niesamowity.

Muzyka Filmowa 2019 Demony i Anioły ODWOŁANY!!
Netto Arena

Netto Arena

ul. Władysława Szafera 3/5/7, 71-245 Szczecin

609 485 965

http://www.nettoarena.pl