08.09.2018
19:00

Miejsce
Klub Storrady - Domek Grabarza

Wstęp
20zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

GYM Tonic | Schanell

GYM Tonic | Schanell
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

GYM Tonic /Berlin/ | Schanell /Drezno

Zapraszamy na wieczór z dwoma dziewczęcymi składami zza naszej zachodniej granicy. Z Berlina przybędzie GYM Tonic, czyli szalony synth-punk, a z Drezna wave-punkowy dziewczęcy duet Schanell. Zaprasza CYKL TEGO SŁUCHAM.

Członkowie GYM Tonic pochodzą z Kanady i Francji. Funkcjonują w Berlinie. Grają podniosłe piosenki o chorobie lokomocyjnej, zastrzykach i nuklearnych katastrofach. Mają w składzie jednego rodzynka, więc nie jest to tak całkiem dziewczęcy band, ale w gruncie rzeczy, czy to w ogóle ważne? Na koncie mają splita z legendarnym w pewnych kręgach berlińskim zespołem PUFF. GYM Tonic grają synth-punk tak ożywczy, że po koncercie roboty wychodzą zapalić (plakat wkrótce).

 https://gymtonic.bandcamp.com/releases 

Schanell to dwie dziewczyny z Drezna. O swojej muzyce piszą “wave-punk”, ale znajdziemy tam też wątki cold-wave czy post-rocka. Stawiają na prostotę: bębny pchają wszystko do przodu, a gitary brzmią mrocznie, ale i przestrzennie. “Schanell to połączenie brudu i luksusu. Roztrzaskane kolana i pot, energia, miłość i gniew...” 

 https://flennen.bandcamp.com/track/schanell-light 

GYM Tonic | Schanell 
Sobota 08.09, godz. 19.00 
Klub Storrady, ul. Storrady 2 
Szczecin, 20 pln 

Klub Storrady - Domek Grabarza

Klub Storrady - Domek Grabarza

ul. Storrady-Świętosławy 2 71-602 Szczecin

91 489 49 09, 665 420 764
kontakt@storrady.org
http://storrady.org