06.10.2018
19:00

Miejsce
SŁODY - Multitap & Bistro

Wstęp
49/60zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

Keyon Harrold + Pharoahe Monch i goście

Keyon Harrold + Pharoahe Monch i goście
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Keyon Harrold + Pharoahe Monch i goście 

Keyon Harrold z nowym albumem rusza w jesienną trasę po Polsce!
Wystąpi z nim raper Pharoahe Monch oraz współtwórca płyty Sylwester Ostrowski.

Jeden z najbardziej cenionych amerykańskich trębaczy wraca do Polski na jesienną trasę koncertową promującą jego najnowszy album. Płyta „When You Are Here” ukaże się pod koniec września nakładem Wydawnictwo AGORA. To wspólny projekt Keyona Harrolda, polskiego saksofonisty Sylwestra Ostrowskiego i dowodzonego przez nich zespołu Culture Revolution. Na koncertach wystąpią z nimi goście, w tym legenda amerykańskiego rapu Pharoahe Monch. 

„When You Are Here” to projekt iście światowy, którego celem jest tworzenie muzyki ponad wszelkimi granicami. Zespół pod przywództwem Harrolda i Ostrowskiego łączy na płycie w mistrzowski i wyszukany sposób jazz, hip hop, nowoczesny R’n’B. Wśród gości na płycie usłyszymy uznanego amerykańskiego rapera Pharoahe Moncha, Jermaine Holmesa (znanego ze współpracy z D’Angelo), oraz silną reprezentację polską: Paulinę Przybysz, Abela i Agę Czyż. 

Keyon Harrold jest zdobywcą dwóch nagród Grammy a jego kariera jest godna iście hollywoodzkiego scenariusza. Współpracował z tuzami współczesnej muzyki, jak Jay-Z, Beyonce, Maxwell, Common, Gregory Porter, Mac Miller czy D’Angelo. Jesienią 2017 roku ukazał się jego album „The Mugican”, z którym kilkukrotnie odwiedził Polskę, grając dla wyprzedanych sal. 

Sylwester Ostrowski jest zaś rzadkim przypadkiem w polskim świecie artystycznym. Z sukcesami łączy rolę muzyka – saksofonisty jazzowego z animacją kultury, w tym tworzeniem festiwalu Szczecin Jazz. Nagrał płytę z gwiazdą jazzowej wokalistyki Deborah Brown i koncertował u boku takich tuzów gatunku jak Bobby Watson, Wynton Marsalis i Keyon Harrolda. 

Partnerem płyty i trasy są Szczecińska Agencja Artystyczna i festiwal Szczecin Jazz. 

Bilety w cenie 49 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu) dostępne na: biletycjg24.pl
Więcej informacji na: cojestgrane24.pl

SŁODY - Multitap & Bistro

SŁODY - Multitap & Bistro

Czerwony Ratusz - Pl. Batorego 4 70-207 Szczecin

723 573 263
craftbar@slody.com.pl
https://www.facebook.com/slodymultitap/