22.09.2018
17:00

Miejsce
13muz

Wstęp
wolny

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

"Życie jest muzyką" - Srebrzyści Akordeoniści

"Życie jest muzyką" - Srebrzyści Akordeoniści
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

„Życie jest muzyką” - koncert z okazji 5-lecia zespołu Srebrzyści Akordeoniści.

Występują:
Trio Akordeonowe: Srebrzyści Akordeoniści
w składzie: Czesław Lewicki, Jerzy Bieniasz, Kazimierz Czapiewski
Wokaliści: Natalia Glinka, Agata Paczos, Amelia Paczos, Natalia Dolczewska, Sylwia Sołtowska, Maja Ostaszewska, Andrzej Giza, Marcin Lasocki, Romuald Szmit, Ryszard Łuczkowski
Kierownictwo muzyczne: Czesław Lewicki
Prowadzenie i reżyseria: Ryszard Łuczkowski

Zespół „Srebrzyści Akordeoniści” to starsi panowie, którzy spotkali się po latach, aby pomuzykować na swoich ulubionych instrumentach. Zespół powstał w 2013 roku, a jego założycielem jest Czesław Lewicki, kierownik zespołu i aranżer wykonywanych utworów. W początkowym składzie grali w nim Czesław Lewicki, Zbigniew Kulesza i Kazimierz Czapiewski.
Od maja 2017 za Zbigniewa Kuleszę gra Jerzy Bieniasz. Program zespołu to muzyka lekka łatwa i przyjemna, którą chętnie słuchają nie tylko ludzie o srebrzystych włosach.
Początkowo w repertuarze zespołu były utwory instrumentalne. Obecnie z zespołem współpracują wokaliści: Natalia Glinka, Agata Paczos i Ryszard Łuczkowski, wzbogacając program o utwory wokalno-instrumentalne.
W czasie swojej działalności zagrali kilkadziesiąt koncertów w kraju i zagranicą. Mimo upływu lat kontynuują swoją pasję z pełnym zaangażowaniem. Mamy nadzieję, że swoją muzyką zadowolimy słuchaczy.

13muz

13muz

pl. Żołnierza Polskiego 2, 70-551 Szczecin

91 43 47 173, 502 383 070
j.janiszewski@13muz.eu
www.13muz.eu