14.09.2019
13:00

Miejsce
13muz

Wstęp
10zł

Kategoria
Warsztaty dla dzieci

Pełna kultura

Lubkowe warsztaty

Lubkowe warsztaty
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Lubkowe warsztaty
sensoryczno-emocjonalne warsztaty teatralne dla dzieci w wieku 3-5 lat i ich opiekunów 

Warsztaty będą okazją do spotkania się małych dziewczynek i chłopców - odważnych i nieśmiałych, urodzonych mówców i upartych milczków, małych odkrywców i wielbicielek jednorożców. Będziemy obcować z muzyką, tańcem, rytmiką, ale przede wszystkim będziemy używać wyobraźni. Postaramy się lepiej ruszać, świadomie używać swoich rąk, nóg i głosu. Będziemy uczyć się swojego ciała w przestrzeni i łączyć różne formy ekspresji. Partnersko w warsztatach wezmą udział dzieci i ich opiekunowie. Będzie wesoło, energicznie i optymistycznie. Zapraszamy na radosne odkrywanie siebie i świata. Na warsztatach będzie starał się rozbudzić w małych uczestnikach chęć do poznawania swojego ciała, tym samym swoich możliwości.

Prowadzący Krzysztof Lubka - teatrolog, instruktor teatralny i taneczny, animator działań artystycznych dzieci, choreograf i tancerz, dyrektor artystyczny festiwalu Tańca Współczesnego Nieważkości.

Wstęp: dziecko 10 zł, opiekun 10 zł, bilety dostępne na www.bilety.fm organizator / koordynator wydarzenia: Maja Olendzka, Krzysztof Lubka.
MIEJSCE: Sala Lustrzana DK „13 Muz”
Udział dziecka w warsztatach możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna.
Liczba miejsc ograniczona do 12 dzieci i 12 opiekunów / grupa.
Zajęcia odbywają się bez butów (dzieci i dorośli). Czas trwania zajęć 45 min. 

13muz

13muz

pl. Żołnierza Polskiego 2, 70-551 Szczecin

91 43 47 173, 502 383 070
j.janiszewski@13muz.eu
www.13muz.eu