15.09.2018
17:00

Miejsce
Kluboksięgarnia FiKa

Wstęp
wolny

Kategoria
Rodzinna

Pełna kultura

Premiera książki „Hamak ze stanika”

Premiera książki „Hamak ze stanika”
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Premiera książki „Hamak ze stanika”

Zapraszamy na spotkanie z autorką Barbarą Stenką i jej najnowszą książką "Hamak ze stanika". Tym razem głos mają dzieciaki!

"Przyznam się – oddałam głos moim Czytelnikom.
Każda taka młoda osoba to skarbnica spostrzeżeń, refleksji, przygód, wyobrażeń i wskazówek.
Żebyśmy tylko my, dorośli, zechcieli zatrzymać się: posłuchać, pomyśleć, uśmiać się czy otrzeć łzę… Żebyśmy lepiej rozumieli. Pocieszyli. Potrafili poprowadzić, nie ograniczając wielkiej potrzeby wolności i tworzenia. Żebyśmy chcieli pomóc i podać rękę mniejszemu, słabszemu, zależnemu od nas. Te wypowiedzi – to nasze lustro; bez trudu odnajdziemy w nim odbicie naszych dorosłych czynów, słów, myśli i zamiarów."

Barbara Stenka - pisarka, poetka, autorka scenariuszy, słuchowisk i piosenek. Laureatka wielu konkursów: m.in.: ZaiKSu, Festiwalu Piosenki Aktorskiej i Radia Łódź. Współpracuje z Radiową Trójką i Polskim Radiem Szczecin. Od 22 lat pracuje z grupą artystyczną Arfik. Zdobyła nagrodę Złotego Kosy. Jej teksty umieszczane są w podręcznikach do nauki języka polskiego. Mieszka w Szczecinie. Jej powieść Masło przygodowe otrzymała I nagrodę w II Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren. 

Wstęp wolny, dla całych rodzin, dzieciaki 9+

Kluboksięgarnia FiKa

Kluboksięgarnia FiKa

al. Papieża Jana Pawła II 8

668 029 542
fika.szczecin@gmail.com
http://www.fika.szczecin.pl