16.11.2018
19:00

Miejsce
Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

Wstęp
25/40zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

The Analogs i Zbeer - Remember Your Roots 2018

The Analogs i Zbeer - Remember Your Roots 2018
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Remember Your Roots 2018

Zapraszamy na koncert który jest częścią organizowanej przez Oldschool Records trasy REMEMBER YOUR ROOTS która jesienią i zimą 2018 roku odwiedzi kilka polskich miast. Podczas imprezy zagrają dwie legendy polskiej sceny streetpunk, zespoły The Analogs i Zbeer wspierani przez warszawski pleasure trap. 

UWAGA!!! Koncert w Szczecinie będzie imprezą specjalną, bo połączoną z potrójnymi urodzinami: Piguły, założyciela i gitarzysty The Analogs, Kamila- gitarzysty i wokalisty oraz Szymona- perkusisty. Oldschool Records przygotuje z tej okazji niespodzianki :)

Pierwsza pula biletów dostępna od 01 października w ekstra cenie!!!

Bilety w przedsprzedaży 25 zł (przedsprzedaż od 15 do 31 października) 30 zł (od 1 do 15 listopada), 40 zł (w dniu koncertu)

THE ANALOGS powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny punk rockowej. Są uważani za prekursorów rodzimej sceny streetpunk/Oi!. Na swoim koncie posiadają kilka płyt, zagrali setki koncertów a takie utwory jak „Era Techno”, „Pieśń Aniołów” czy „Co Warte Jest Życie” zna każdy fan nie tylko punk rocka. W styczniu 2018 roku ukazał się ich nowy album zatytułowany "Wilk". 
www.analogs.pl (oficjalna strona internetowa)
www.oldschool.pl (oficjalny sklep zespołu)

ZBEER powstał wiosną 1999. Zespół jest bezdyskusyjną legendą polskiej sceny streetpunk. Na swoim koncie ma cztery albumy oraz niezliczoną ilość piosenek na różnego rodzaju składankach. Jesienią 2018 roku ukaże się nowy, premierowy album zespołu.

PLEASURE TRAP powstał w 2016 roku w Warszawie. Ich muzyczne inspiracje rozciągają się od wczesnej Oi! music poprzez streetpunk po ska. W kwietniu 2018 roku swoja premierę ma ich debiutancki album.

Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

ul. Kolumba 4, Szczecin

604 194 494